Tag: zgjedhur

Eliona Pitarka zbulon gjininë e fëmijës në formën më të veçantë (Video)

08/01/2021

Aktorja e humorit Eliona Pitarka ka zgjedhur një mënyrë shumë të veccantë për të zbuluar gjininë e bebes që pret. Ajo ka postuar një video ... Read More

Njihuni me femrën më të bukur për 2020, kush është 19-vjeçarja që po kryen ushtrinë

03/01/2021

Një 19 vjeçare nga Izraeli është zgjedhur si personi me fytyrën më të bukur në botë. Yael Shelbia, modele dhe aktore, është përzgjedhur nga “TC ... Read More

Ky është formacioni i vitit për meshkuj nga FIFA

17/12/2020

FIFA tregon formacionin më të mirë të meshkujve. FIFA ka zgjedhur formacionin më të mirë në kategorinë e meshkujve Ky formacion ka më se shumti ... Read More

Këpucët që zgjedhni, tregojnë shumë për karakterin tuaj

11/12/2020

Thjeshtë duke zgjedhur një këpucë mund të zbuloni detaje që tregojnë personalitetetin tuaj. Shikoni këpucët më poshtë, zgjidhni njërën prej tyre dhe shihni çfarë personaliteti ... Read More

Fassone merr meritat nga suksesi i Milanit

27/11/2020

Marco Fassone dhe Milan kishin një marrëdhënie shumë të komplikuar bashkë. I zgjedhur nga pronësia kineze në vitin 2017 si administrator i deleguar, detyra që ... Read More

Klaudia Pepa ka ditëlindjen/ Surprizohet me dhomën mbushur me petale dhe tullumbace

26/10/2020

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, feston sot ditën e lindjes. Duket se ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë ditë në mal, në një resort ... Read More

Të gjithë në plazh, por Saimir Tahiri zgjedhë të pushojë në fshatin e origjinës

02/08/2020

Kjo fundjavë i ka gjetur thuajse buzë detit. Por ka pasur dhe nga ata që kanë zgjedhur turizmin e fshatit, për të eksploruar më shumë. ... Read More

Morena Taraku flet për ish të dashurit e saj: Më pëlqejnë kur më kërkojnë një shans të dytë

02/08/2020

Morena Taraku ka zgjedhur Turqinë për të bërë disa ditë pushime. Si gjithnjë provokuese në rrjetet sociale, modelja ka lëshuar njëmesazh për ish të dashurit ... Read More

Oriola pushime me të dashurin, por nuk i ndal fotot provokuese në Instagram

31/07/2020

Oriola Marashi ka nisur pushimet me të dashurin e saj, Eros Grezda. Çifti ka zgjedhur të pushojë në një nga resortet luksoze të Turqisë. Ndonëse ... Read More

Nga “Miss Shqipëria 2020”, te pasarelat botërore, Françeska Rustemi: Ju tregoj lidhjen time me Oriola Marashin

28/07/2020

E bukura do të ndryshojë botën”, kështu ka shkruar Dostojevski. Françeska Rustemi është zgjedhur si shoqëruesja e parë e misit në kompeticionin e bukurisë “Miss ... Read More

Rudina Magjistari niset me pushime në Turqi, por ja çudia në aeroport

14/07/2020

Rudina Magjistari ka nisur pushimet e verës. Moderatorja ka zgjedhur të pushojë jashtë vendit, por duket se ajo është çuditur teksa ka parë situatën tek ... Read More

Rastësi apo kopje/ Çiljeta shfaqet në klipin e ri me pamjen orientale, që e kemi parë më herët

09/07/2020

Çiljeta Xhilaga ka lançuar këngën e saj të re. Menjëherë ra në sy stili ndryshe i këngëtares, që kishte zgjedhur të vinte e mbuluar në ... Read More