Tag: zero

Juventus shpartallon Milanin, po e transferon yllin rosoner me parametra zero

01/06/2021

Pas Donnarummas, edhe Calhanoglu afër të largohet me parametër zero. Mesfushori i Milanit, Hakan Calhanoglu është afër të largohet nga Mialni. Sipas “Tuttosport”, dallimi i ... Read More

Maldini po e bën Milanin skuadër të madhe, siguron tre transfere me parametra zero

26/05/2021

Maldini fantastik: Milan siguron tre transfere me parametra zero. Gati tre super transferime me parametra zero! Paolo Maldini dhe Ricky Massara kanë filluar të punojnë ... Read More

Milan me super transfer nga Real Madridi me parametra zero

07/03/2021

Super transfer nga Maldini me parametra zero. Paolo Maldini vazhdon punën e tij të jashtëzakonshme në merkato për skuadrën e Milan ku tashmë po bën ... Read More

Ku ka si Maldini? Milan transferon mbrojtësin e La Ligas me kosto zero

03/03/2021

Maldini fantastik: Milan transferon mbrojtësin e La Ligas me kosto zero. Te Milan kanë filluar të punojnë për merkaton e verës dhe Paolo Maldini ka ... Read More

“Bombë” nga Italia: Aguero te gjiganti italian me parametra zero

23/02/2021

Sergio Aguero te gjiganti italian me parametra zero. Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero do të largohet nga klubi pas dhjetë viteve në Etihad. Argjentinasit ... Read More

Milan pritet të bëjë goditjen e madhe nga Bayern Munich

15/11/2020

Milan, goditje zero nga Bayern Munich. Maldini nuhat shanset. Milani studion lëvizjet e radhës sa i përket merkatos. Zgjedhjet e Maldini dhe Massara do të ... Read More

LDK e VV: Dialogu të kthehet në pikën zero dhe të shkohet në zgjedhje

05/04/2019

Dialogu me Serbinë duhet të kthehet në pikën zero, dhe bashkë me këtë duhet të shkohet në zgjedhje të reja për të fituar legjitimitetin politik ... Read More

Kololli: S’i marrim lakmi askujt më, tani na njohin të gjithë

28/03/2019

Benjamin Kololli beson se edhe pse Kosova e ka nisur nga pika zero, nga fundi, ajo ka mundësi të arrijë shumë lart, duke këmbëngulur se ... Read More

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare për zero diskriminim

01/03/2019

1 Mars 2019 / 9:50 Sot shënohet Dita Ndërkombëtare për zero diskriminim, në të cilën bëhet thirrje për t’i dhënë diskriminimit dhe për të kremtuar ... Read More

Sot shënohet Dita ndërkombëtare kundër diskriminimit

01/03/2019

Sot shënohet dita ndërkombëtare për zero diskriminim, ku bëhet thirrje për t’i dhënë fund diskriminimit dhe për të kremtuar diversitetin, tolerancën dhe gjithëpërfshirjen. Që nga ... Read More

Ushqimet që mund t’i hani pa u trashur fare

13/02/2019

Përderisa nuk ekziston diçka e tillë si ushqim me zero kalori, ka disa ushqime të cilat mund t’i hani lirshëm pa u brengosur se do ... Read More

Interi sa shumë dështime në bankë në nëntë vite: Pas largimit të Mourinhos, kanë dështuar 11 trajnerë

05/02/2019

Viti 2019 nuk ka filluar mirë për Interin. Zero fitore në kampionat, zero gola të shënuar, eliminimi nga Kupa e Italisë në çerekfinale dhe shumë ... Read More