Tag: Zeneli

Futbollisti i Kosovës i jep fund beqarisë – fejohet për herë të dytë

12/09/2021

Futbollisti i Kosovës, Arbër Zeneli fejohet për herë të dytë. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli, është duke i munguar fushës prej më shumë ... Read More

Arbër Zeneli po përjeton momente të vështira personal, largohet edhe nga Instagrami!

29/07/2021

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli s’do të jetë më aktiv në rrjetin social, Instagram. Ai, përmes një postimi në Instagram, konfirmoi se për ... Read More

Arbër Zeneli na prezanton me të dashurën, pas ndarjes nga ish e fejuara e tij

27/06/2021

Arbër Zeneli prezanton të dashurën, pas ndarjes nga ish e fejuara e tij Reprezentuesi i Kosovës, Arbër Zeneli, ka prezantuar të dashurën e re, shkruan ... Read More

Vildania “bombardon” përsëri me fotosesionin e fundit

12/04/2021

Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli ka “bombarduar” Instagramin me fotosesionin e fundit Bukuroshja kosovare është shumë më aktive këtë vit në këtë rrjet social derisa ka ... Read More

Urimi special i Berishës dhe Zenelit në 13-vjetorin e pavarësisë së Kosovës

16/02/2021

Berisha e Zeneli urojnë përvjetorin e pavarësisë së Kosovës me një video special. Futbollistët kosovarë të Stade de Reims, Valon Berisha & Arbër Zeneli, i ... Read More

Rikthehet Zeneli, i gatshëm për ndeshjen e nesërme ndaj Lorient

05/02/2021

Zeneli rikthehet nga lëndimi, i gatshëm për sfidën e nesërme. Arbër Zeneli është rikthyer nga lëndimi dhe është përfshirë në ekip për ndeshjen e nesërme ... Read More

Lajm fantastik për Arbër Zenelin

02/02/2021

Arbër Zeneli pranë rikthimit nga lëndimi. Arbër Zeneli do t’i bashkohet skuadrës së Remisit në stërvitje të enjten. Lajmin e ka konfirmuar vet trajneri i ... Read More

Zeneli në mesin e top 10 asistuesve më të mirë në Evropë këtë sezon

24/04/2019

Arbër Zeneli po mahnitë me paraqitjet e tij këtë sezon. Për yllin e Kombëtares së Kosovës, sezoni 2018/2019 padyshim se mund të konsiderohet si ndër ... Read More

Arbër Zeneli bëhet romantik, kështu ia shpreh dashurinë partneres

22/04/2019

Futbullisti i Kombëtares së Kosovës ka shfaqur një anë tjetër të tij. Arbër Zeneli ka publikuar së fundi një fotografi në Instagram, në të cilën ... Read More

Vildania vije me një fotosesion të nxehtë nga kuzhina

27/03/2019

Bukuroshja kosovare, Vildane Zeneli ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë brenda një kuzhineE veshur pak më thjesht, por më shumë stil derisa ajo paraqitet ... Read More

Zeneli, i zhgënjyer me barazimin

26/03/2019

Golashënuesi i vetëm i Kosovës në ndeshjen e mbrëmshme, Arbër Zeneli, është shprehur i zhgënjyer me barazimin kundër Bullgarisë.Ylli i ekipit kombëtar të Kosovës, Arbër ... Read More

Arbër Zeneli, i emocionuar për ndeshjen me Bullgarinë: Do të luajmë para tifozëve tanë të zjarrtë

23/03/2019

Pas stërvitjes së mbajtur sot në stadiumin “Fadil Vokrri”, Arbër Zeneli e ka komentuar ndeshjen e së hënës, kundër Bullgarisë.Kosova do ta nisë rrugëtimin drejt ... Read More