Tag: Ylli

Ylli i Manchester Cityt infektohet me koronavirus

21/01/2021

Ylli i skuadrës së Manchester Cityt është infektuar me virusin Covid-19. Sulmuesi i Manchester City, Sergio Aguero, ka njoftuar se është infektuar me koronavirus dhe ... Read More

Kur mund të debutojë ylli i tyre i ri, flet menaxheri Solskjaer

19/01/2021

Menaxheri Solskjaer tregon se kur ylli i tyre i ri mund të debutojë. Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka lavdëruar Amad Diallon duke ... Read More

Pasi u ndëshkua me karton të kuq, vjen lajmi i keq për Messin

18/01/2021

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi mund të pezullohet deri në katër ndeshje moslojë, pasi u ndëshkua me kartonin e parë të kuq në fanellën e ... Read More

Ronaldo – Juventus, vjen lajmi i shumëpritur

14/01/2021

Ronaldo i hapur për rinovimin me Juventusin deri në vitin 2023. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është i hapur që të rinovojë kontratën deri në ... Read More

E papritur: Ylli i madh largohet nga Real Madrid, zbulohet e ardhmja e tij

12/01/2021

Ylli i madh largohet nga skuadra e Real Madridit, zbulohet e ardhmja e tij. Luka Jovic është transferuar në klubin madrilien, Real Madrid, në verën ... Read More

Ҫfarë po ndodh me Milot Rashicën? A do të largohet nga Werderi gjatë janarit?

12/01/2021

A do të largohet Rashica nga Werderi gjatë janarit!? Ylli kosovar është rikthyer së fundmi nga lëndimi, i cili e la jashtë fushës nga fillimi ... Read More

Lamumirë: Vdes jetë ylli i famshëm televiziv

12/01/2021

Ndërron jetë ylli i famshëm televiziv. John Reilly, i njohur për punën e tij në “General Hospital”, ka vdekur në moshën 84 vjeç shkruan Fox ... Read More

Lamtumirë Milan, lojtari i njohur po transferohet të ekipi nga Serie A

12/01/2021

Pas Duarte, ylli tjetër i Milanit afër largimit. Fiorentina është shumë afër të transferojë yllin e AC Milanit, Andrea Conti. Sipas SportItalia, 26-vjeçarin dëshiron këtë ... Read More

Gattuso transferon yllin e Arsenalit

11/01/2021

Napoli transferon yllin e Arsenalit. Ylli i Topçinjëve ka marrë vëmendjen kryesore nga skuadra e Napolit për merkaton e janarit. Napoli ka identifikuar futbollistin e ... Read More

Ibrahimovicit i bëhet ftesa e parë nga Juventusi

11/01/2021

Ylli i Juventusit ia bën një lutje të madhe Ibrahimovicit: Eja, Ibra. Ylli i Juventusit, Dejan Kulusevski, i ka bërë thirrje Zlatan Ibrahimovicit të pranojë ... Read More

‘Rebelimi’ i Van de Beek, reagon më në fund edhe Solskjaer

09/01/2021

Ylli holandez, Donny Van de Beek së fundmi është raportuar se është shumë i pakënaqur me hapësirën që ai ka në Manchester United. Djajtë e ... Read More

Pas Ronaldos, Messi thyen një tjetër rekord

03/01/2021

Lionel Messi thyen rekord të ri në La Liga. Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka bërë paraqitjen e 500-të në La Liga dhe të 750-të ... Read More