Tag: Xhensila

Me rastin e ditëlindjes së 35-të, Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin

20/11/2020

Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin me rastin e ditëlindjes së 35-të. Bes Kallaku ka marrë sot dedikimin më të ëmbël nga Xhensila. Ndërsa ... Read More

Xhensila Myrtezaj publikon foton e ëmbël me vogëlushen e saj: Ajka qumështorja

16/11/2020

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka. Dyshja ... Read More

Xhensila Myrtezaj ndan foton e ëmbël me Ajkën: Bota shihet me sytë e tu

13/11/2020

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze dy vite më parë. Dyshja e dashur për publikun e pagëzuan vogëlushen ... Read More

Xhensila nuk ka nevojë për grim, mahnitë me pamjen e saj

10/11/2020

Xhensila Mytezaj është një nga femrat më seksi shqiptar, e cila mbi të gjitha vlerësohet për thjeshtësinë e saj dhe bukurinë natyrale. Këtë thjeshtësi në ... Read More

Xhensila vishet në veshje sportive, por merr vëmendjen diçka tjetër

01/11/2020

Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më ... Read More

Na la pa fjalë… Xhensila Myrtezaj bën tatuazhin më të veçantë për Ajkën

16/10/2020

Dy vite më parë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë, ndërsa u bekuan me një vajzë që i vendosën ... Read More

“Sa keni përparuar ju VIP-at dhe gjumin e bëni modern”, e kritikuan për foton me makeup para gjumit, reagon këngëtarja

08/10/2020

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan dhe më shumë rreth ... Read More

Xhensila Myrtezaj flet për fillimet e lidhjes me Besin: Ja si ma fitoi zemrën

29/09/2020

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “NIN”, me Alaudin Hamitin. Ajo rrëfeu të pathëna nga ... Read More

“Nuk jam rritur në një familje me mundësi për të më shkrepur foto”, Xhensila Myrtezaj flet për operacionet plastike: Jam aq e paprekur…

23/09/2020

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, por gjithashtu dhe ndër më të komentuarat. Në mesin e shumë VIP-ave të cilët ... Read More

Bëmë mama të të ngjaj, Ajka është një kopje e Xhensilës, këngëtarja jep provat (Foto)

22/09/2020

Dyshja e dashur për publikun, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë dy vite më parë. Në jetë erdhi vogëlushja ... Read More

“Paske pi çik o jet”, ja si e uruan njëri-tjetrin në 3-vjetorin e martesës Besi dhe Xhensila

01/09/2020

Dyshja e dashur për publikun, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj festojnë sot 3-vjetorin e martesës së tyre. Në këtë ditë të veçantë, këngëtarja postoi një ... Read More

“Mos guxo”, Xhensila nevrikoset me Besin, ja kush është ‘molla e sherrit’ (Foto)

30/08/2020

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë një nga çiftet me të pëlqyer të shoëbiz-it shqiptar. Ata janë shumë aktiv në rrjetet ... Read More