Tag: Vjollca

Labi dhe Luana Vjollca tani edhe komshi, ky imazh sjell detajet

24/09/2021

Luana Vjollca dhe Labinot Gashi përpos se koleg tanimë edhe komshi. Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të komentuara në vend. Ajo që ka ... Read More

Marina Vjollca harron që është shtatëzënë, bën këtë veprim

22/09/2021

Marina Vjollca nuk ndalet edhe gjatë shtatëzënisë. Marina Vjollca duket se nuk do ta ndal punën, pavarësisht së është shtatzënë Prezantuesja shqiptare, e cila është ... Read More

Luana Vjollca ua qiti “flakën” rrjeteve sociale me këtë pozë!

19/09/2021

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Luana Vjollca vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale. E veshur me shumë stil, ajo duket në formë të mirë ... Read More

Vjollca Haxhiu shfaqet linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, kaçurrelët e saj marrin vëmendjen

14/09/2021

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas ... Read More

Marina Vjollca nis sezonin e ri në ‘Klanifornia’ dhe komenton pritjen e ëmbël…

12/09/2021

Marina Vjollca e nisi sezonin e ri në “Klanifornia” mbrëmjen e djeshme dhe barku i rrumbullakosur ishte i dukshëm dhe shumë elegant pas fustanit saten ... Read More

Luana Vjollca vazhdon pozat provokuese nga Mykonos

11/09/2021

Moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, ka nisur pushimet prej ditësh në Greqi. Derisa ndodhet në ishullin e popullarizuar, Mykonos, ajo ka bërë një ... Read More

Luana bëhet si “luaneshë”, çmend të gjithë me fustanin ngjyrë vjollce

09/09/2021

Luana Vjollca, është njëra nga femrat më tërheqëse e show-bizzit shqiptar. Ajo, tani është duke i shijuar pushimet , pasi po përgatitet për projektet e ... Read More

Luanesha jonë, Marina i bën një super urim Luanës për ditëlindje!

02/09/2021

Moderatorja e dashur, Luana Vjollca feston ditën e sotme 30 vite jetë. Në këtë ditë kaq speciale për të kanë mbërritur qindra mijëra urime nga ... Read More

E shikoni këtë fëmijë? Sot është femra më tërheqëse e ekranit

01/09/2021

Ajo është femra më e komentuar se show-bizzit. Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të përfolura të ekranit shqiptar. Duke parë ndryshimin e madh ... Read More

Marina nga pushimet publikon foto të reja, kaq shumë i është fryrë barku

01/09/2021

Marina Vjollca publikon foto të reja me barkun e fryrë nga Dubai Moderatorja e dashur për publikun, Marina Vjollca dha para disa ditësh, lajmin se ... Read More

Me pushime në vendin luksoz, Marina Vjollca pozon me barkun e rrumbullakosur

29/08/2021

Vetëm pak ditë më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, vendosën që të tregonin publikisht se do të bëheshin prindër për herë të parë, duke ... Read More

Do të bëhet nënë së shpejti, kështu relaksohet Marina

28/08/2021

Marina Vjollca së shpejti do të bëhet nënë. Lajmin e konfirmoi vetë moderatorja përmes disa fotove, ku tregoi se ajo është në prtje të fëmijës ... Read More