Tag: vjeçari

As mosha nuk e ndal Berlusconin, 85 vjeçari në lidhje me deputeten 30 vjet më të re

01/10/2021

Berlusconin nuk e ndal as mosha, 85 vjeçari në lidhje me deputeten 54 vjet më e re. Berlusconit i ka buzëqeshur fati edhe në moshën ... Read More

Dalvi Elezi, kampioni 17 vjeçar i notit shqiptar në “Teuta Cup 2021”

22/06/2021

17 vjeçari, Dalvi Elezi është shpallur kampion në sportin e notit për të rinj dhe të rritur në garat e International Swimming Meeting “Teuta Cup ... Read More

E dhunoi në mes të rrugës, arrestohet Solomon. Kush është e dashura shqiptare që çoi pas hekurave ish-sulmuesin e Partizanit

20/02/2021

Ish-sulmuesi i Partizanit, Theofilius Solomon, është në telashe të mëdha me drejtësinë shqiptare. 25- vjeçari u arrestua nga policia ditën e 17 shkurtit, pas denoncimit ... Read More

Ngjarje e rëndë: Vdes në moshë shumë të re djali i modeles së njohur

19/01/2021

Ka ndërruar jetë 24 vjeçari, djali i modeles së njohur. Modelja e famshme Stephanie Seymour ka përjetuar ngjarjen më të keqe të jetës së saj. ... Read More

21-vjeçari: Pijet energjike ma “shkatërruan jetën”

07/08/2019

21 vjeçari Vinie Pyner nga Anglia, pretendon se pijet energjike ia kanë ndryshuar tërësisht të ardhmen e tij dhe jo për të mirë.Ai ka përjetuar ... Read More

Interit i rritet konkurrenca për Dzekon

06/08/2019

22:14 | 08/06/2019 Një skuadër tjetër ka hyrë në garë për Edin Dzekon. 33 vjeçari nga Bosnja, është rrugës për t’u larguar nga Roma këtë ... Read More

Juventus afër ‘blindimit’ të Kean, ofrohet kontrata e re për lojtarin

25/05/2019

18:05 | 25 Maj 2019 18:05 | 25 Maj 2019 19 vjeçari Moise Kean është afër të nënshkruaj kontratën e re me skuadrën kampione të ... Read More

Otamendi nis bisedimet me gjigantin e La Ligas

03/05/2019

Atletico Madrid po punon për të rikthyer në Spanjë mbrojtësin Nicolas Otamendi. 31 vjeçari spanjoll, mund të largohet nga Manchester City në fund të sezonit, ... Read More

ZYRTARE: Ozil zbulon se ku do të luajë në sezonin e ardhshëm

01/05/2019

Mesut Ozil ka këmbëngulur se do të qëndrojë te Arsenal edhe në sezonin tjetër. 30 vjeçari është lojtari më i paguar te Arsenal, por këtë ... Read More

Ja kush ishte 47 vjeçari që u vra mbrëmë së bashku me djalin e tij (FOTO)

22/04/2019

S A 2019-04-22T12:31:25+02:00 47 vjeçari Elham Saallahu dhe djali i tij nëntë vjeçar nga fshati Opajë i komunës së Likovës, janë gjetur të vrarë me ... Read More

Juve e shet Dybalan, realizon super transferim

13/04/2019

Joao Felix ka mahnitur Evropën me paraqitjet te Benfica këtë sezon. 19 vjeçari që shënoi tri goli në fitoren 4:2 të Benficas ndaj Eintracht Frankfurt ... Read More

Po e kërkojnë të gjithë, por ky është çmimi i Joao Felix

13/04/2019

Joao Felix është sensacioni i futbollit evropian. 19 vjeçari ka dhuruar një tjetër shfaqje të paharruar duke shënuar tri gola në fitoren 4:2 të Benficas ... Read More