Tag: viteve

Me fustan të gjatë e të ngushtë, Mimoza Mustafa ekspozon linjat trupore

03/03/2021

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve. Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur ... Read More

Dua Lipa me urim dhe foto të veçantë për 13 vjetorin e pavarësisë së Kosovës

17/02/2021

Dua Lipa shprehet krenare për atë që ka arritur Kosova gjatë këtyre viteve. Me rastin e 13 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, këngëtarja ... Read More

Dedikimi emocionues i Rozanës për prindërit e ndjerë, prek zemrat e të gjithëve

13/02/2021

Këngëtarja Rozana Radi, ka kohë që është pjesë e estradës. Përgjatë këtyre viteve ajo ka lansuar hite të ndryshme, gjithashtu edhe bënë tekste të këngëve ... Read More

Gjira sjell foton më të ëmbël me vajzën, ju shkrijnë me pamjen

12/02/2021

Gjira Kajtazi është këngëtarja që para pak viteve ishte tejet aktive në skenën muzikore shqipare. Ajo ka vendosur që t’i përkushtohet vetëm familjes së saj, ... Read More

110 emrat e vajzave më të bukur për vitin 2021

06/02/2021

Emrat e djemve gjatë viteve sipas studimeve nuk kanë ndryshuar shumë dhe nuk dëgjojmë emra të rinj, ndërsa për vajzat është komplet e kundërta. Në ... Read More

Maskë e thjeshtë që zbeh rrudhat dhe ngadalëson plakjen

04/02/2021

Sot në mbrëmje, mos flini pa bërë një maskë si kjo. Me kalimin e viteve dhe me shfaqjen e rrudhave të para në fytyrë, të ... Read More

Gjira bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton e parë të vajzës

29/01/2021

Gjira Kajtazi është këngëtarja që para pak viteve ishte tejet aktive në skenën muzikore shqipare. Ajo ka vendosur që t’i përkushtohet vetëm familjes së saj, ... Read More

Adelina ka frikë se po e marrin mësysh, bën këtë veprim të papritur

16/01/2021

Adelina bën këtë veprim për t’i ikur mësyshit. Përkundër viteve që ka, vazhdon të jetë në top formë më linja trupore perfekte. Ajo gëzon një ... Read More

Nuk do t’ju besoni syve, kështu dukej Dhurata Dora 7 vite më parë

15/01/2021

Ndërhyrjeve në pamjen e saj nuk i ka shpëtuar as Dhurata Dora. Shumë personazhë të njohur me kalimin e viteve kane ndryshuar ne pamje. Bëhet ... Read More

I kanë mbetur vetëm pak ditë jetë, 29-vjeçarja përshëndetet me fëmijët në spital

03/01/2021

Kanceri viteve të fundit ka marrur aq shumë jetë saqë mund të thuhet se është sëmundja më e përhapur e momentit. Kjo sëmundje pavarësisht terapive ... Read More

Nëse keni këto ushqime në tryezën tuaj natën e Vitit të Ri, do t’ju sjellin shumë fat

30/12/2020

Nata e madhe e ndërrimit të viteve në traditën e saj ka një tryezë me një shumëllojshmëri ushqimesh, por vetëm disa prej tyre duhet të ... Read More

Vajza e Lulzim Bashës mbush 14-vjeç, ja urimi që i bën e ëma

30/12/2020

Vajza e madhe e kreut të opozitës Lulzim Basha feston në vigjilje të ndërrimit të viteve 14-vjetorin e lindjes.Nuk ka munguar me këtë rast urimi ... Read More