Tag: viktima

Shpërthimi i fuqishëm në Ferizaj, vjen reagimi nga Labinot Tahiri

05/01/2021

Këngëtari Labinot Tahiri lutet që të mos ketë viktima nga shpërthimi që ndodhi në Ferizaj. Një bombolë e gazit ka shpërthyer në një qendër tregatre ... Read More

Nuk ndalet Milan, mposht edhe Sampdorian

06/12/2020

Sampdoria ‘viktima’ e radhës e AC Milanit. AC Milani këtë edicion në Seria A vazhdon të jetë i pamposhtur. “Rossonerët” triumfuan me rezultat të ngushtë ... Read More

Koronavirusi/ Vesa Luma: Lufta e dytë që po e përjetoj, kësaj here ndaj një të panjohure

19/03/2020

Koronavirusi që ka prekur pothuajse çdo vend të botës, ka shënuar mijëra viktima dhe mijëra të tjerë të infektuar. Si rrjedhojë e thellimit të bilancit ... Read More

A rrezikohet Shqipëria nga një cunami: Sqaron Shërbimi Gjeologjik i SHBA-së

26/11/2019

Shqipëria është goditur nga tërmete të fuqishme të cilat shkaktuan edhe viktima. Por, vendi nuk pritet të goditet edhe nga cunamit, pasi nuk ka pasur ... Read More

Burri sulmon bashkëshorten në Prishtinë

26/05/2019

Viktima femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj në Prishtinë. Sipas raportit të Policisë, viktima si pasoj e ... Read More

E kanos përmes telefonit, arrestohet i dyshuari nga Peja

08/05/2019

Me datën 6 maj 2019 rreth orës 01:26, pranë Stacionit Policor në Pejë, viktima ka raportuar se është kanosur përmes telefonit nga një person i ... Read More

Vdekje e dyshimtë në Rahovec

21/04/2019

Raportohet se në Qendra Emergjente në Prizren nga familjarët e tij nga Rahoveci është sjellë viktima mashkull. Sipas njoftimit, viktima pas një kohe ka ndërruar ... Read More

Gjendet vajza e cila u raportua e zhdukur

15/04/2019

Policia ka njoftuar se është gjetur viktima femër  nga Fushë Kosova, e cila ishte raportuar si e zhdukur më 12 prill. “Lidhur me rastin me ... Read More

Viktima dhe shtëpi të dëmtuara nga zjarri në Korenë e Jugut – Son dhuron 100 mijë funte

15/04/2019

Viktima dhe shtëpi të dëmtuara nga zjarri në Korenë e Jugut – Son dhuron 100 mijë funte Sulmuesi i Tottenham Hotspur, Heung Min Son, ka ... Read More

Bie nga kati i pestë i ndërtesës kolektive në Lipjan

14/04/2019

Raportohet se viktima moshë e mitur femër aksidentalisht ka rënë nga kati i pestë i një objekti kolektiv të banimit në Lipjan. Sipas raportit të ... Read More

Therje me thikë në Prishtinë, lëndohen tre persona

13/04/2019

Një person është arrestuar, pasi i njëjti kishte therr me thikë tre viktima, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor dhe gjendja e tyre sipas mjekëve ... Read More

Aksident në Gërçec të Sarajit, lëndohet një fëmijë 7 vjeçar

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T11:54:49+02:00 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në komunën Saraj të Shkupit, por fatmirësisht pa viktima. Sipas policisë, të dielën, më datë 31.03.2019 në ... Read More