Tag: vendimtare

Ibrahimovic tregohet lider: Unë nuk do ta lejoja Messin të merrte penalltinë vendimtare

19/12/2020

Zlatan: Unë nuk do ta lejoja Messin të merrte penalltinë vendimtare. Zlatan Ibrahimovic ka treguar formë të mirë me Milanin këtë vit, duke arritur të ... Read More

Real Madrid – B.Monchengladbach, këto pritet të jenë formacionet shartuese

09/12/2020

Sonte (e mërkurë) do zhvillohet ndeshja vendimtare mes Real Madridit dhe Borussia Monchengladbach, e vlefshme për xhiron e gjashtë të fazës së grupeve të Ligës ... Read More

Në ndeshjen vendimtare në Ligën e Kampionëve, Interi pa Vidalin

08/12/2020

Interi pa Vidalin në ndeshjen vendimtare në Ligën e Kampionëve. Inter ka njoftuar se Arturo Vidal nuk do të jetë në dispozicion për ndeshjen e ... Read More

Kreu i OBSH-së: Shumë vende kanë marrë drejtim të gabuar

13/07/2020

Pandemia e koronavirusit “do të përkeqësohet” nëse qeveri të caktuara nuk ndërmarrin hapa vendimtarë për të frenuar përhapjen e sëmundjes që e shkakton ai, COVID-19, ... Read More

Kroos mund të kalojë në PSG për 80 milion euro

25/03/2019

Duket se kjo verë do të jetë vendimtare për të ardhmen e mesfushorit gjerman Toni Kroos, i cili është në kërkim të një sfide të ... Read More

Primati në La Liga tashmë është zakon për Barcelonën e Valverdes

08/01/2019

Fitorja e Barcelonës ndaj Getafes mund të jetë vendimtare për titullin në La Liga, por aktualisht i garantoi një tjetër javë në krye të La ... Read More

Fraj: Ka ardhur koha që opozita dhe pozita të gjejnë një zgjidhje të përbashkët për të mirën e vend

05/10/2018

Maqedonia për momentin gjendet në një periudhë shumë vendimtare pas referendumit të javës së kaluar. Duhet të sillet vendim për ardhmërinë e vendit dhe atë ... Read More

Zaev: Me Stamenkovskin jemi miq prandaj e angazhova si këshilltar

09/05/2018

9 May 2018 / 15:37 Miqësia me kryeministrin Zoran Zaev është një nga momentet vendimtare, që Goran Stamenkovski ndonëse është shef në repartin e resurseve ... Read More