Tag: vëmendjes

Pas ndarjes, Tuna i bën sërish ‘diss’ Patrisit

14/01/2021

Këngëtarja, Tuna së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave roze për ndarjen me Patrisin. Ajo ka udhëtuar drejt Amerikës dhe gjithashtu ka ... Read More

Përflitet se është në pritje të ëmbël, reagon për herë të parë Adelina Tahiri

31/12/2020

Adelina Tahiri është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të spekulimeve se është në pritje të fëmijës së dytë dhe rreth këtyre lajmeve ka ... Read More

Pas ndarjes nga Patrisi, Tuna merr vendimin e papritur!

21/12/2020

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë javët e fundit. Ata janë përfolur për një ndarje të mundshme ... Read More

U kritikua për lidhjen me futbollistin 21-vjeçar, reagon aktorja e njohur: Më të fortë së bashku

09/11/2020

Aktorja Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi zyrtarizoi lidhjen me futbollistin Keith Groeneveld. Ajo ka marrë komente të shumta negative për shkak të ... Read More

Khloe Kardashian në pritje të ëmbël? Miliarderja reagon për herë të parë

04/11/2020

Khloe Kardashian është vënë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi përflitet se është në pritje të fëmijës së dytë. Janë ndjekësit ata të ... Read More

“Atyre që deshtën shkatërrimin e familjes marrshin nga jeta atë që e meritojnë’’, Fjolla Morina i përgjigjet ish-bashkëshortes së partnerit

04/11/2020

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, pasi u arrestua për armëmbajtje pa leje si dhe konfirmoi romancën me biznesmenin Fisnik Syla. Gjatë ... Read More

Stresi rrëfen se është infektuar dy herë me Covid-19: I kalojmë gjërat pa bërë shumë zhurmë

03/11/2020

Reperi i njohur Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, pasi zbuloi se ishte prekur nga koronavirusi ndërsa i ka shokuar që të ... Read More

Loredana flet më në fund për Mozzik: Ai është më i miri

27/10/2020

Loredana dhe Mozzik vijojnë të jenë në qendër të vemendjes për shkak të marrëdhënies së tyre. Të shumta janë detajet që flasin për një ribashkim ... Read More

“Dashuria fiton mbi gjithçka”, Fjolla Morina konfirmon lidhjen me biznesmenin: Të dua

21/10/2020

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes pas arrestimit në kufirin shqiptar e më pas për lajmet mbi një histori dashurie me biznesmenin ... Read More

Deklaroi se është gay, Gabriel Garko: Nuk do më shihni më në television

12/10/2020

Gabriel Garko vazhdon të jetë qendra e vëmendjes së mediave, pasi pranoi publikisht se është gay. Gjatë një interviste në Verissimo, aktori gjithashtu zbuloi se ... Read More

E mbyllur mes katër mureve, dalin pamje nga vendi ku po kalon arrestin e shtëpisë Fjolla Morina

27/09/2020

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave gjatë gjithë kësaj jave, pasi u arrestua nga policia shqiptare në kufirin e Morinës, ... Read More

Propozim romantik në Turqi/ Rudina Dembacaj i thotë ‘Po’ Mark Frrokut, çifti pranë martesës

24/09/2020

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku kanë qenë në qendër të vëmendjes që nga momenti kur e bënë publike lidhjen e tyre. Aktorja është shumë ... Read More