Tag: vëmendje

Para dhe dashuri të reja, parashikimi javor i yjeve

07/10/2020

Dash i dashur, këtë javë duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë komunikimit pasi kontrasti midis Merkurit tek Akrepi dhe Uranit tek Demi tregon se mund ... Read More

Çfarë duhet dhe nuk duhet të hani, nëse vuani nga dhimbjet e kokës

14/06/2020

Kush vuan shpesh nga dhimbja e kokës duhet t’i kushtojë vëmendje dhe asaj që konsumon, ushqimeve që ndihmojnë në lehtësimin e saj dhe duhet të ... Read More

Këto janë shtatë gjëra që burrat u kushtojnë rëndësi tek gratë

08/06/2020

Ekziston një besim se burrat nuk u kushtojnë vëmendje detajeve të vogla dhe shohin vetëm gjëra që janë në sipërfaqe tek gratë Fakt është se ... Read More

Foto/ E akuzuan për silikon, Enca Haxhia u kthehet ndjekësve: Gene të mira dhe e bekuar nga Zoti

20/05/2020

Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër personazhet që gjithmonë rrëmben vëmendje me anë të fotove apo video-ve provokuese që poston në rrjetet sociale. Mirëpo, nuk ... Read More

Enca Haxhia heq dorë nga fotot provokuese, mbërthehet deri në grykë: Po shkoj te vjehrra

22/04/2020

Këngëtarja Enca Haxhia ka rrëmbyer gjithmonë vëmendje me pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Këngëtarja është pyetur gjithmonë për statusin e saj, por është ... Read More

Foto/ Ledri Vula zyrtarizon lidhjen me Sara Hoxhën

02/04/2020

Reperi i njohur Ledri Vula ka qënë në vëmendje të mediave për lidhjen e tij me Sara Hoxhën.  Pavarësisht se dyshja është munduar ta mbajë ... Read More

Foto/ Patrisi është ndarë nga Tuna? Ja me kë e kaloi 14 Shkurtin

16/02/2020

Tuna dhe Patrisi prej kohësh janë në vëmendje të medias dhe rrjeteve sociale pasi aludohet se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Aludimet filluan ... Read More

Armina Mevlani sqaron një herë e mirë thashethemet për dasmën e saj : Nuk ka dasëm këtë pranverë

03/02/2020

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka qënë në vëmendje të mediave pas lajmit se do të martohet këtë pranverë me Shkelzen Berishën. Sipas agjentit të ... Read More

Armali Mevlani sqaron një herë e mirë thashethemet për dasmën e saj : Nuk ka dasëm këtë pranverë

03/02/2020

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka qënë në vëmendje të mediave pas lajmit se do të martohet këtë pranverë me Shkelzen Berishën. Sipas agjentit të ... Read More

Kush janë nuset që “fshehën” shtatzëninë poshtë fustanit të bardhë

29/01/2020

Çiftet e “showbizz”-it shqiptar fitojnë vëmendje me çdo detaj të tyre. Mesa duket, ata tashmë e kanë kuptuar “pushtetin” e rrjeteve sociale, ndaj dhe e ... Read More

Këngëtarja shqiptare heq dorë nga muzika, ja për kë bëhet fjalë

23/01/2020

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Ahmetaj mori shumë vëmendje me projektet muzikore dhe bashkpunimet e sukseshme.  Mirëpo, u bë një kohë relativisht e gjatë që këngëtarja nuk ... Read More

Zbuloni çfarë tregon forma e dorës për personalitetin tënd

30/12/2019

Kushtojini vëmendje formës së duarve tuaja: si janë ato? Shikoni gishtat dhe pëllëmbën e dorës. A e dini se ato mund t’ju tregojnë shumë gjëra ... Read More