Tag: varrosur

11 varre me njerëz pa këmbë gjenden në Perunë misterioze

22/12/2019

Dy fëmijë të varrosur në këtë lokacion kishin simbole në kafkën e tyre, ose nga tatuazhet ose shenjat që morën nën lëkurë dhe i njollosnin ... Read More

Haradinaj: Nëna Nurije djemtë i rriti jo për vete, por për atdhe

22/03/2019

Sot në Junik është varrosur Nurije Hoxha, nëna e heroit të kombit Edmond Hoxha. Ajo ka vdekur dje në moshën 90 vjeçare. Në varrimin e ... Read More

Varroset Qerim Çoqaj, i aksidentuari i djeshëm në Gjilan

08/03/2019

Është varrosur afaristi Qerim Çoçaj, i cili ndërroi jetë dje, si pasojë e plagëve të marra nga aksidenti në qytetin e Gjilanit. Përpos miqve dhe ... Read More

Varroset i riu që humbi jetën në punishte, Ibrahimi thotë 270 gjobat e inspektoratit nuk po japin efekt (Video)

25/02/2019

Sot është varrosur 22 vjeçari, Krenar Jemini, i cili e humbi jetën ne vendin e punës. E numri i madh i vdekjeve në vendin e ... Read More

Me nderime të larta, varroset polici Skënder Gorqaj (Video)

03/01/2019

Në praninë e mijëra qytetarëve, sot në Istog është varrosur zyrtari policor, Skënder Gorqaj. Në varrimin që u mbajt në Banjë të Istogut, ishin të ... Read More