Tag: Valon

Nxehet situata/ Antonela pyet Valonin: Si të pëlqen seksi

28/11/2021

Antonela dhe Valon nuk i ndalon ngacmimet mes tyre.  Antonela nuk nguron të pyesë këngëtarin se çfarë lloj seksi pëlqen, ndërkohë që Valoni është treguar ... Read More

“Kam parë mërgimtarë̈ duke i pirë 4 Red Bulla rend” – Valon Syla vazhdon të tallet Diasporën

23/07/2021

Gazetari Valon Syla ka folur për pijën e preferuar të mërgimtarëve redbullin, siç e thotë ai. Syla në emisionin ‘Natë Vere’ në T7 thotë se ... Read More

“Do ta çoja në shtëpi”, futbollisti shqiptar shpreh hapur pëlqimin për Kidën

09/06/2021

Futbollisti me origjinë shqiptare, Valon Berisha, është i angazhuar me skuadrën franceze “Stade Reims”. Ai është shumë i njohur tashmë jo vetëm në trojet shqiptare, ... Read More

Përfundon sezoni për Valon Berishën

09/04/2021

Përfundon sezoni për Valon Berishën. Ky sezon futbollistik ka marrë fund për mesfushorin kosovar, Valon Berishën. Ylli i Reims nuk do të jetë në gjendje ... Read More

A do të luajë Berisha kundër Spanjës, flet Challandes

30/03/2021

Challandes tregon se a do jetë Valon Berisha i gatshëm për ndeshjen kundër Spanjës. Trajneri i Kosovës në futboll, Bernard Challandes ka folur në një ... Read More

Këngëtari shqiptar preket nga COVID dhe përfundon në spital

12/10/2020

Një tjetër këngëtar preket nga COVID dhe shtrohet në spital. Valon Krasniqi ka konfirmuar nga rrjetet sociale se ka rezultuar pozitiv dhe ka postuar një ... Read More

Murati: Me ridefinim të kufijve forcohet shteti i Kosovës (Video)

06/05/2019

  Kryetari i Lëvizjes për Bashkim (LB), Valon Murati, ka thënë se ridefinimi i kufijve forcon shtetin e Kosovës dhe bashkon shqiptarët. Murati, në emisionin ... Read More

Murati: Nuk duhet ta marrim me shaka letrën e presidentit Trump dërguar Kosovës e Serbisë (Video)

25/04/2019

Kryetari i Lëvizjes për Bashkim (LB), Valon Murati, gjatë intervistës në emisionin “Përballje ditore ” ka folur për vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi. Sipas tij,  ky ... Read More

Murati: Nuk do të ketë dokument konkret nga Samiti i Berlinit për dialogun Kosovë-Serbi (Video)

25/04/2019

Kryetari i Lëvizjes për Bashkim (LB), Valon Murati në një intervistë për emisionin “Përballje ditore”, me gazetarin Muhamet Hajrullahu ka folur për rëndësinë e Samitit ... Read More

Murtezaj ka një paralajmërim për kandidatët që synojnë pozitën e të parit të kësaj partie

14/04/2019

Ish- kandidati për deputet të LDK-së, Valon Murtezaj ka komentuar procesin e brendshëm zgjedhor në këtë parti. Përmes një shkrimi në Facebook, Murtezaj ka thënë ... Read More

Murati: Serbia po tenton deligjitimimin e shtetit tonë duke shfrytëzuar ligjet e kushtetutën tonë

12/04/2019

Kryetari i Lëvizjes për Bashkim, Valon Murati, ka thënë se Serbia po tenton deligjitimimin e shtetit të Kosovës duke shfrytëzuar ligjet e kushtetutën e Kosovës. ... Read More

Mediet në Itali zbulojnë të ardhmen e Valon Berishës

09/04/2019

Valon Berishës do t’i duhet të gjejë skuadër të re në afatin kalimtar të verës. Mesfushori i Kosovës i transferuar te Lazios në vitin 2018 ... Read More