Tag: vajzave

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

14/09/2021

Modelja shqiptare është bërë nënë për herë të tretë. Pas dy vajzave, Emina Çunmulaj ka sjell në jetë fëmijën e saj të tretë. Çunmulaj solli ... Read More

Shyhretja do t’ua kënaq syrin, nuk dallohet prej vajzave të saja

06/09/2021

Shyrete Behluli nuk dallohet prej vajzave të saja. Shyrete Behluli është njëra ndër këngëtaret më me emër të këngëve popullore shqipe. Kjo për shkak zërit ... Read More

Bashkëshortja e Granit Xhakës ndan momentin më të mirë me dy vajzat

18/06/2021

Leonita dhe Graniti janë bërë prindër të dy vajzave. Dyshja me momente të shumta në rrjete sociale, nuk ndalen duke shprehur që kanë ndjesinë e ... Read More

U shfaq me dorë të fashuar, Eni Vasili rrëfen problemin e shtatzënisë së saj

12/05/2021

Moderatorja Eni Vasili është në pritje të dy vajzave binjake. Gjatë një interviste, ajo zbuloi dhe emrat e vogëlusheve, të cilat do të quhen Sofi ... Read More

Për Pashkë të gjithë lyen vezët, Luana Vjollca flokët

04/04/2021

Ajo eksperimenton shpesh me flokët dhe njihet si njëra prej vajzave më të guximshme në showbizin shqiptar. Fjala është për artisten nga Shqipëria, Luana Vjollca, ... Read More

Kaq e re duket nëna e motrave Istrefi, nuk dallon prej vajzave

09/03/2021

Nëna e motrave Istrefi s’po dallon prej vajzave. Suzana Tahirsylaj është nëna e Nores, Nites, Eres dhe Bledit. Ndonëse e la burri para shumë vitesh ... Read More

Mevlani u dedikon këngë dy vajzave të Për’puthen

08/03/2021

Mevlani u dedikon këngë dy vajzave të Për’puthen. Prej disa kohësh treshja Ledjana-Mevlani- Antonela, është më e komentuara në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Që ... Read More

Po i sfidon vajzat e saj, Nëna e motrave Istrefi shfaqet joshëse në bikini

13/11/2020

Nëna e Nores, Nites e Eres, tre vajzave të famshme të shoubizit, po e jeton këndshëm jetën. Nuk është nga ato gra që e pëlqejnë ... Read More

Media serbe gjen shkakun e lojës së dobët së Crvena Zvezdës kundër Tiranës: Po digjeshin nga gazetaret bukuroshe shqiptare

26/08/2020

Prania e gazetareve dhe vajzave bukuroshe shqiptare në stadiumin “Air Albania” duket se ka qenë një arsye se pse lojtarët e  Crvena Zvezdës nuk kanë ... Read More

Mos u brengosni, yjet 20-vjeçare po çmenden pas meshkujve me bark të madh

22/08/2020

Meshkujt e “Hollywood” janë gjithmonë në qendër të vëmendjes së vajzave, pasi ata kanë famë, para dhe një fizik për t’u pasur zili. Mirëpo ky ... Read More

“Zgjedhje e tyre apo e shefave…” Einxhel Shkira i kundërpërgjigjet Flutura Açkës: Boll justifikuat përdhunuesit!

23/06/2020

Flutura Açka, shkrimtarja e njohur kritikoi dje zhveshjet e vajzave shqiptare në ekran, duke marrë si shembull moderatoret sportive! Në një postim në Facebook, ajo ... Read More

Kryemadhi: Pjesa më e madhe e komisionerëve të LSI-së do të jenë gra

21/05/2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, i ka bërë thirrje sot nënave dhe vajzave nga takimi me Lëvizjen e Gruas për Integrim, që të bashkohen të ... Read More