Tag: vajzat

A është xheloze Sara për vajzat që merrë Ledri në klipe?

04/02/2021

Sara Hoxha tregon a është xheloze për vajzat që merrë Ledri në klipe. Partnerja e reperit ka befasuar me përgjigjjen e saj. Sara tha se ... Read More

Suela dhe Flavia çudisin me deklaratën për Saimirin: Një natë njëra, një natë tjetra

09/01/2021

Dy ndër vajzat e ‘Love Story’, Flavia dhe Suela, kanë dhënë një intervistë për ‘Daily Love Story’.Konkurrentet kanë zbuluar më shumë nga karakteri dhe jeta ... Read More

Burri i saj duke vozitur, kwshtu e ngacmo Njomza

04/01/2021

Njomza ndan imazhin më të mirë me burrin e saj. Vajzat e Shyhrete Behlulit janë ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Duke qenë ... Read More

Remzia lë nën ‘hije’ edhe vajzat e reja, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

07/12/2020

Remzia lë nën hije edhe vajzat e reja, shfaqet mahnitëse në imazhin e funditAjo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala ... Read More

Gresa publikon foto pa efekte, nuk njihet

06/12/2020

Gresën nuk do ta njihni në këtë foto pa asnjë efekt. Të gjitha vajzat e Shyhrete Behlulit janë emra të njohur në mediat rozë. Duke ... Read More

Vajza e ish-deputetet së PD: Mami nuk më lë të dal me djemtë e socialistëve

24/11/2020

Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda është një nga vajzat më të njohura të shoëbiz-it shqiptar, që njihet për format e saj seksi. Së ... Read More

Kjo ndodh kur bëhen bashkë vajzat bukuroshe të Naim Krasniqit!

22/11/2020

Vajzat bukuroshe të Naim Krasniqit mblidhen në këtë vend. Naim Krasniqi është kantautori i mirënjohur kosovar, shumë i pëlqyer kudo ku ka shqiptar. I vlerësuar ... Read More

CIlën nga vajzat e do më shumë Shkurta? E zbulon Gresa

21/11/2020

Gresa e zbulon se cilën nga vajzat e do më shumë Shkurte Fejza. Shkurte Fejza gjithmonë tregon raportin e lakmueshme që e ka me tri ... Read More

Trejsi “dorëzohet” në gjetjen e një partneri, modelja mbetet single

21/11/2020

Trejsi Sejdini është një ndër vajzat më të përfolura në showbiz-in tonë. Pas ndarjes nga Leonard Duka, duket se jeta e saj ndryshoi plotësisht. 20-vjeçarja ... Read More

Rita Ora mesazh për vajzat: Mund t’ja dilni, unë bëj çdo ditë sakrifica

12/10/2020

Këngëtarja me origjinë shqiptarë Rita Ora ka dhënë një mesazh për të gjitha vajzat në botë. Me anë të një video, Rita shprehet se çfarëdolloj ... Read More

“Kanë tentuar të shesin me imazhin tim”, Einxhel Shkira heq dorë nga ekrani: Jam më shumë se ajo pjeshka mbi taka

21/08/2020

Einxhel Shkira është një ndër vajzat më të komentuara të shoëbizzit, mirëpo kohët e fundit ajo është distancuar nga ekrani. Për këtë moderatorja ka treguar ... Read More

Vitet “mbeten” në vend për Manjola Nallbanin, këngëtarja shfaqet në top formë me bikini

04/08/2020

Pas Eli Farës dhe Irma Libohovës, që sfidonin vajzat e reja me linjat perfekte, edhe pse në moshë, edhe Monjola Nallbani duket se nuk mbetet ... Read More