Tag: Turqi

Morena vishet super hot, do ta ‘shashtris’ të dashurin 43 vjeçar

18/11/2021

Modelja kosovare, Morena Taraku, ka qenë kryefajala e mediave rozë në Turqi, ditëve të fundit. Ajo po përflitet për një lidhje dashurie me një këngëtarin ... Read More

U raportuare se është në lidhje me burrë të martuar, vjen reagimi i papritur nga Morena Taraku

15/11/2021

Modelja kosovare, Morena Taraku, ka qenë kryefajala e mediave rozë në Turqi, ditëve të fundit. Ajo po përflitet për një lidhje dashurie me një këngëtarin ... Read More

I dashuri 43 vjeçar i Morena Tarakut është i divorcuar dhe ka dy fëmijë

09/11/2021

Modelja kosovare, Morena Taraku, ka qenë kryefajala e mediave rozë në Turqi, ditëve të fundit. Ajo po përflitet për një lidhje dashurie me një këngëtarin ... Read More

Ndërtesa më e madhe në botë merr formën e gotës së çajit

25/10/2021

Ndodh edhe kjo në Turqi. Ndërtesa më e madhe në botë në formën e filxhanit të çajit. Ky objekt është ndërtuar në Rize Turqi si ... Read More

U kritikua se puthi djalin në buzë, Almeda Abazi ka përgjigjen epike për ndjekësen

21/10/2021

Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare që jeton në Turqi, ka treguar marrëdhënien e veçantë me djalin e saj Efehan, duke ndarë shpesh momente me të nga ... Read More

Me këtë fustan, Morena del pa të brendshme

03/10/2021

Modelja, Morena Taraku, vazhdon jetën e saj në Turqi. Ajo, ka kohë që nuk ka ardhur me një projekt të ri, ani pse ka paralajmëruar ... Read More

“A është Genta shtatzënë?”, Big Mama u jep përgjigjen epike ndjekësve

26/09/2021

Këngëtarja e njohur Big Mama po qëndron prej kohësh në Turqi. Mbrëmjen e djeshme ajo ka dalë me Gentën dhe partnerin e saj turk, Usta. ... Read More

Nuk përmbahet Morena, zhvishet pothuajse e tëra

22/09/2021

Morena Taraku, po vazhdon të jetë njëra nga femrat më të komentuara. Ajo jetën e saj po e vazhdon në Turqi, por që gjithmonë me ... Read More

Me flokët gërsheta e me syza firmato, Leonora shfaqet hot në bikini gjatë pushimeve në Turqi

17/09/2021

Këngëtarja kosovare, Leonora Jakupi, është duke shijuar pushimet e saj në Turqi. Përmes fotove ajo po tregon se është larguar paksa nga përditshmëria e saj ... Read More

Vogëlushi ‘nuk ia vetë letrat’, ja prenë shiritin para syve Erdoganit

05/09/2021

Një ngjarje interesante ka ndodhur në Turqi mes Presidentit, Rexhep Tajip Erdogan dhe një djaloshi të vogël. Gjatë një inaugurimi, djaloshi preu shiritin para Presidentit ... Read More

Pikëlluese, aktorja kosovare humbet dy familjarë brenda 24 orëve

31/08/2021

Pas sukseseve të njëpasnjëshme në Turqi, në familjen e Arbnora Ademajt ka zi. Kosovarja që po arrin sukesese të mëdha në kinematografinë turke ka humbur ... Read More

Arbnora Ademaj në ditë zie, i vdes personi i dashur

31/08/2021

Modelja shqiptare, Arbnora Ademaj aktualisht është duke qëndruar në Turqi, kjo pasi është pjesë e serialit turk ”Kırık Hayatlar”. Mirë së fundmi aktorja ka bërë ... Read More