Tag: tretë

Ҫudia në Gjermani. Klubi shet 72 mijë bileta

15/01/2021

Një rast i pazakontë ka ndodhur në Gjermani. Klubi i ligës së tretë “Dynamo Dresden” i ka ofruar fansave bileta “fantazmë” për ndeshjen e të ... Read More

Atletico Madrid eliminohet nga Kupa e Mbretit

06/01/2021

Atletico Madrid eliminohet nga Kupa e Mbretit. UD Cornell nga liga e tretë e Spanjës kanë arritur që të kualifikohen tutje dhe të eleminojnë Atletico ... Read More

Lajm i mirë, edhe një vaksinë kundër Covid-19 hyn në provën e fazës së tretë

05/12/2020

Një tjetër vaksinë kundër Covid-19 hyn në provën e fazës së tretë. Një tjetër vaksinë e zhvilluar në Kinë kundër Covid-19 ka hyrë në provën ... Read More

Kjo është gjyshja 101-vjeçare që u infektua tre herë me koronavirus dhe u shërua

29/11/2020

Një gjyshe 101-vjeçare italiane ka mposhtur koronavirusin për herë të tretë. Maria Orsingher rezultoi pozitive fillimisht në valën e parë të pandemisë në muajin mars, ... Read More

Paralajmërohet vala e tretë e koronavirusit

25/11/2020

OBSH’ja paralajmëron për valën e tretë të koronavirusit. Ende pa kaluar vala e dytë e pandemisë së koronavirusit, ekspertët po paralajmërojnë për një valë të ... Read More

Klea Huta na la me gojë hapur! Moderatorja zbulon ‘look-un’ për puntatën e sotme

17/11/2020

Moderatorja Klea Huta do të vijë me një tjetër look në ekran në puntatën e tretë të emisionit të ri “Këngë moj”, i cili rezultoi ... Read More

Brazili po i ‘shkelë’ kundërshtarët në kualifikimet për Kupën e Botës

14/11/2020

Brazil ka shënuar edhe fitoren e tretë në tri ndeshje kualifikuese për Kupën e Botës nga CONMEBOL, pasi mposhti 1:0 Venezuelën. Brazilianët po vuanin përballë ... Read More

Humbja e penalltive, Ibrahimovic merr vendim të papritur

09/11/2020

Ibrahimovic heq dorë nga gjuajtja e penalltive, pasi dështoi për herë të tretë këtë sezon. Zlatan Ibrahimovic ka vendosur të heqë dorë nga përgjegjësia e ... Read More

Kështu i përgjigjet gruaja Lorikut që ia kërkoi fëmijën e tretë

07/11/2020

Loriku ia kërkon fëmijën e tretë, ja si i përgjigjet gruaja. Lorik Cana ka shprehur dëshirën të bëjë edhe një tjetër fëmijë. Lorik Cana dhe ... Read More

Rikthehet Liga e Kampionëve me super sfida, sonte vëmendja në Madrid

03/11/2020

Liga e Kampionëve rikthehet sonte me super sfida, vëmendja në Madrid. Xhiroja e tretë e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve rikthehet sonte me ... Read More

Loriana Kuka kalon në randin e trete të Grand Slamit të Hungarisë

25/10/2020

Loriana Kuka në rundin e tretë të Grand Slamit të Hungarisë. Loriana Kuka ka kaluar në rundin e tretë të Grand Slamit të Hungarisë, pasi ... Read More

“Alkooli po më shkatërronte dita-ditës”, rrëfehet Kastro Zizo: Ja përse hoqa dorë

30/09/2020

Kastro Zizo u bë baba për herë të tretë pak kohë më parë dhe ardhja në jetë e Dantes e bëri të reflektonte.  Në një ... Read More