Tag: tregojnë

Vajzat e Big Brother VIP tregojnë se kur e kanë humbur virgjërinë

21/11/2021

E papritur, vajzat e “BBV” tregojnë kur e kanë humbur virgjërinë. Pasditen e sotme vajzat e “Big Brother Vip” kanë treguar se kur kanë humbur ... Read More

Statistikat zbulojnë një gjë të pabesueshme të Messit te Argjentina dhe jo te PSG

13/11/2021

Shifrat tregojnë se Messi më shumë është i përkushtuar te Argjentina se sa te PSG. Prej se është bashkuar me Paris Saint-Germain më 10 gusht, ... Read More

Këto janë shenjat që tregojnë se ftohja mund të jetë zhvilluar në pneumoni vdekjeprurëse

15/10/2021

Shenjat që tregojnë se ftohja mund të jetë zhvilluar në pneumoni vdekjeprurëse. Gjatë javëve të fundit britanikët janë goditur nga një super ftohje që kanë ... Read More

U arrestua për armëmbajtje pa leje, momenti kur këngëtarja Fjolla Morina ndalohet nga policia

19/07/2021

Pamjet që shihni tregojnë momentin kur ndalohet nga policia këngëtarja Fjolla Morina, e cila ishte shpallur në kërkim nga autoritetet shqiptare për trafik armësh. “Prive” ... Read More

Fotografitë tregojnë udhëtimin e shkëlqyer të Luke Shaw nga ekipi i fëmijëve te FC Surrey në heroin e Anglisë për Euro 2020 me nofkën ‘Shawberto’

11/07/2021

Ka qenë një udhëtim mjaftë i vështirë për Luke Shaw, siç e tregojnë edhe këto fotografi të shkëlqyera që e kthejnë para mbrojtësin e Kombëtares ... Read More

Pyetje logjike, sa prej jush do të përgjigjen saktë

31/01/2021

13:54 | 30 Janar 2021  Disa pyetje tregojnë përsonalitetin tuaj dhe më kë shoqeroheni Pyetja 1. Katër vajza qëndruan vetëm nën një ombrellë, por asnjëra ... Read More

A duhet mbajtur maska edhe pas vaksinës anti-covid?

13/12/2020

E gjithë bota po vazhdon të përballet me pandeminë e koronavirusit. Studimet e deritanishme tregojnë vetëm se vaksinat kundër koronavirusit mund të mbrojnë nga sëmundja ... Read More

Këpucët që zgjedhni, tregojnë shumë për karakterin tuaj

11/12/2020

Thjeshtë duke zgjedhur një këpucë mund të zbuloni detaje që tregojnë personalitetetin tuaj. Shikoni këpucët më poshtë, zgjidhni njërën prej tyre dhe shihni çfarë personaliteti ... Read More

Vullnetarët tregojnë efektet anësore, pasi morën vaksinën Moderna dhe Pfizer

27/11/2020

Pasi morën vaksinën Moderna dhe Pfizer, vullnetarët tregojnë efektet anësore. Vullnetarët që morën dy nga vaksinat e mundshme të koronavirusit në SHBA kanë folur për ... Read More

Mesazhet që do ta largojnë mashkullin nga ju

10/11/2020

Të gjithë ne pëlqejmë të dërgojmë mesazhe të shkurta e të shpejta! Mesazhet e shkurtra mund të tregojnë dashurinë tonë të pavdekshme. Ato mund të ... Read More

Anita nuk përmbahet më, pubikon foto intime me Ramush Haradinajn

29/10/2020

Janë mjaft të komentuar si çift pasi dashurinë për njëri-tjetrin e tregojnë publikisht. Bëhet fjalë për kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, ... Read More

Ja kur asteroidi gjigand mund ta godasë tokën

29/10/2020

Shkenctarët tregojnë datën kur asteroidi gjigand mund ta godasë tokën. Dihet që vetëm një pjesë e vogël e objekteve në hapësirë paraqesin një kërcënim serioz ... Read More