Tag: t’iu

Formacionet e mundshme të super derbit anglez Liverpool- Manchester City

07/02/2021

Liverpool ka rast të mirë për t’iu afruar Cityt, formacionet e mundshme të super derbit anglez. Liverpool është nikoqir i Manchester Cityt në derbin e ... Read More

Ky person mund ta joshë Messin për t’iu bashkuar Interit

20/01/2021

Javier Zanetti mund ta joshë Lionel Messin për t’iu bashkuar Interit në verë, sipas ish-përfaqësuesit të Argjentinës, Juan Sebastian Veron. Marrëveshja e Messit me Barcelonën ... Read More

Zlatan Ibrahimovic kthehet në Milano

30/12/2020

Zlatan Ibrahimovic do të kthehet sot në Milano, ku do t’iu nënshtrohet testeve mjekësore për ta parë sesi ka vajtur riaftësimi i tij nga lëndimi. ... Read More

Bleona Qerreti “harron” muzikën, këngëtarja në fushatën e Trump

24/10/2020

Bleona Qerreti duket se është shkëputur për pak nga muzika për t’iu dedikuar politikës. Këngëtarja ka nisur një fushatë në SHBA që të votohet për ... Read More

“Ku e bëni tualetin ju mi gra”? Bes Kallaku do t’ju shkrijë së qeshuri me videon e fundit pranë Ajkës

23/09/2020

Bes Kallaku do t’iu shkrijë së qeshuri me videon e fundit të postuar në rrjetin social. Kush ka vajza dhe nuk i është bindur për ... Read More

“Ku e bëni tualetin ju mi gra”? Bes Kallakut do t’ju shkrijë së qeshuri me videon e fundit pranë Ajkës

23/09/2020

Bes Kallaku do t’iu shkrijë së qeshuri me videon e fundit të postuar në rrjetin social. Kush ka vajza dhe nuk i është bindur për ... Read More

E plagosur, por me kurorë në kokë… Roza Lati bën namin me setin e fundit fotografik

11/09/2020

E plagosur, por me kurorë në kokë… Seti i ri nga Roza Lati do t’iu lërë pa fjalë. Lati është shfaqur krejtësisht ndryshe, duke improvizuar në ... Read More

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

05/07/2020

Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentime.ntale. Here pas here do ketë edhe debate te forta ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 22 qershor 2020

22/06/2020

Dashi Në gjysmën e parë të ditës ka shumë të ngjarë që të fokusoheni në problemet që do t’iu shqetësojnë. Në varësi se si ka ... Read More

Mënyra praktike për të parandaluar alergjitë e stinës

25/05/2020

Stina e pranverës ka trokitur, por bashkë me të edhe alergjitë e shumta që mund t’iu shkaktojnë teshtima, skuqje apo lotim të syve. Ndoshta shumë ... Read More

E apasionuar pas fotove nudo, modelja lë profesionin për t’u bërë infermiere koronavirusi

13/05/2020

Një modele nga Holland ka lënë profesionin e saj, për t’iu bashkuar mjekëve në luftën kundër Covid-19. Sofie Ëoz është e apasionuar pas fotove nudo, ... Read More

47-vjeçari bën ndërhyrje kozmetike në Turqi, duket krejt tjetër person!

12/12/2019

Neil Greenwood, nga Oldham i cili punon si shitër shkoi në Turqi për t’iu nënshtruar disa operacioneve kozmetike. Greenëood ka bërë ndryshime në flokë, sy ... Read More