Tag: Tito

Kiara Tito feston ditëlindjen, por në festë i pranishëm dhe… Butrinti

19/01/2021

Moderatorja Kiara Tito ka festuar mbrëmë 25-vjetorin e saj, teksa ka oragnizuar një festë ku kishte mbledhur miqtë dhe njerëzit e saj më të dashur. ... Read More

Kiara Tito flet pas shërimit nga Covid-19: Nuk isha mirë psikologjikisht, pjesa më e vështirë ishte kur…

17/12/2020

Moderatorja Kiara Tito ka folur për infektimin e saj me Covid-19. Në një intevistë për “Ftesë në pesë” ajo është shprehur se infektimin me Covid ... Read More

Kiara Tito flet për Butrint Imerin: Kush tha se jemi ndarë?

03/12/2020

Kiara Tito ka folur edhe njëherë për historinë e saj me Butrint Imerin. E ftuar në “Roped Ëith Olsi”, ajo u pyet pse është ndarë ... Read More

Kiara Tito rikthehet me Butrint Imerin

18/07/2020

Çifti pushime në jug të vendit  – Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë një ndër çiftet më të përfolura dy vitet e fundit. Ndonëse asnjëherë ... Read More

I ati në vijën e parë të luftës ndaj COVID-19, Kiara Tito: Jam shumë në merak që është në kontakt me të infektuarit

23/04/2020

Moderatorja Kiara Tito ka treguar për shqetësim e saj më të madh gjatë këtyre ditëve të vështira për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19. ... Read More

“Pothuajse gjithmonë”, Kiara Tito tregon zhgënjimin që pësoi në dashuri

11/02/2020

Moderatorja, Kiara Tito përmes një rubrike në “Instagram”, ka vendosur t´u përgjigjet pyetjeve të fansave, të cilët kanë dashur të zbulojnë më shumë rreth jetës ... Read More

Zbulohen detaje të reja nga emisioni i Kiara Titos, ja për çfarë bëhet fjalë

04/02/2020

Moderatorja e njohur, Kiara Tito do të rikthehet së shpejti me një emision të ri ndryshe nga projektet e saj të mëparshme. Pas emisionit të ... Read More

“Mezi po pres”, Kiara Tito rikthehet në ekran me emision të ri

29/01/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Kiara Tito së shpejti do të rikthehet në ekran, por jo me formatin “Doktor Plastik”. Përmes një postimi në “Instastory”, ... Read More