Tag: t’i

Tuna del me ec, kështu ekspozon të pasmet gjigante në publik

11/06/2021

Tuna po punon shumë për t’i rikthyer linjat trupore. Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna ka pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë ... Read More

Pak javë pas lindjes së djalit, Tuna kështu po synon t’i largojë kilogramët e tepërt

10/06/2021

Tuna po punon shumë për t’i rikthyer linjat trupore. Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna ka pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë ... Read More

E papritur, këtë fanellë vendos ta vesh Ramos sezonin e ardhshëm

09/06/2021

Ramos befason të gjithë, vendos t’i qëndrojë besnik Realit edhe për një vit Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos që thuhej se do largohej duket ... Read More

Sulumesi i madh le të kuptohet se do t’i bashkohet Milanit

07/06/2021

Giroud le të kuptohet se do t’i bashkohet Milanit. Sulmuesi i Chelseat, Olivier Giroud, ka lënë të kuptohet se kalimi i tij në Milan mund ... Read More

Lista me 20 gjërat që duhet t’i zgjidhin klubet e mëdha këtë verë

06/06/2021

Këto janë 20 vendimet e mëdha që duhet t’i marrin klubet këtë verë. Ky afat kalimtar veror premton shumë dhe pritet të jetë emocionues për ... Read More

Barcelona s’ka të ndalur, pritet t’i zyrtarizojë dy futbollistë të tjerë javën e ardhshme

03/06/2021

Barcelona pritet t’i zyrtarizojë dy futbollistë të tjerë javën e ardhshme. Barcelona është njëra nga klubet e mëdha më aktive këtë afat kalimtar veror. Gjiganti ... Read More

Mungon vetëm zyrtarizimi, ky sulmues do t’i bashkohet brenda pak ditësh Milanit

02/06/2021

Sulmuesi francez, Olivier Giroud, pritet t’i bashkohet skuadrës së Milanit gjatë afatit kalimtar të verës. Në fakt, kalimin e Giroudit te Milani, mediumet italiane po ... Read More

Luana thekson çdo pjesë të trupit me veshjen e ngushtë

02/06/2021

Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën.Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron në Prishtinë, ndërsa ka ndarë ... Read More

Lajmi i fundit: Antonio Conte largohet nga Inter!

26/05/2021

Po largohet kokëlartë. Antonio Conte pritet që zyrtarisht t’i ndajë rrugët me klubin të cilin e shpalli kampion së fundmi, Inter Milan. Dy nga gazetarët ... Read More

Shqipja përballet me Gracianon pas akuzave se ai po promovonte prostitucion

25/05/2021

“Ti po promovoje prostitucionin, ajo nuk më pëlqeu” Programi Përputhen ka bërë një rikthim me të gjithë ish-konkurrentët. Dhe, për fund të sezonit ata kanë ... Read More

LAJMI I FUNDIT: Arrihet marrëveshja Neymar – Barcelona!

24/05/2021

Barcelona dhe Neymar arrijnë marrëveshje për t’i dhënë fund betejës gjyqësore. Më në fund paqe mes Barcelonës dhe Neymarit në anën gjyqësore. Pas disa viteve ... Read More

E papritur: Napoli dhe Lazio pritet të ‘shkëmbejnë’ trajnerët

20/05/2021

Napoli dhe Lazio pritet të ‘shkëmbejnë’ trajnerët. Raportohet se Napoli dhe Lazio mund t’i shkëmbejnë trajnerët, pasi klubi nga kryeqyteti italian tashmë ka pyetur për ... Read More