Tag: thjeshtë

Krizë totale/ Bylis i trondit brenda në Shkodër Vllazninë, tani rrezikojnë kreun

12/03/2021

Vllaznia është në krizë totale, tashmë është thjeshtë çështje kohë që për herë të parë këtë sezon të dorëzojnë dhe kreun. Pikërisht atëherë kur kërkoheshin ... Read More

Nëse jeni përdorues i iPhone duhet të bëni këtë veprim çdo javë

05/01/2021

Këtu kemi një këshillë të thjeshtë. Rindizni telefonin çdo javë ose siç njihet ndryshe “Restart.” Mbajmë mend një kohë kur të gjithë kishin nevojë për ... Read More

Gili del kaq thjeshtë, por duket bukur

17/12/2020

Gili pozon e thjeshtë si në shtëpi. Gili është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Këngëtarja në fjalë, duke qenë aktive me ... Read More

Këpucët që zgjedhni, tregojnë shumë për karakterin tuaj

11/12/2020

Thjeshtë duke zgjedhur një këpucë mund të zbuloni detaje që tregojnë personalitetetin tuaj. Shikoni këpucët më poshtë, zgjidhni njërën prej tyre dhe shihni çfarë personaliteti ... Read More

Kush je në realitet dhe si të shohin njerëzit ty, zbuloje me anë të këtij testi

08/12/2020

Sot ju ftojmë të bëni një test personaliteti i thjeshtë por shumë i saktë. Ky test do të zbulojë disa fakte interesante për ju. Funksionon ... Read More

Ajo çfarë shihni së pari zbulon anën e fshehtë të karakterit tuaj

23/08/2020

Një test i thjeshtë personaliteti që zbulon diçka më shumë për karakterin tuaj dhe mënyrën se si lidheni me të tjerët. Në këtë periudhë të ... Read More

Provoni këtë sfidë 14 ditore nëse doni të humbisni 9 kg

20/08/2020

Këtu do ju ofrojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Dhe gjëja më pozitive e kësaj ... Read More

Kamera speciale tregon se si maska ju mbron nga koronavirusi

13/07/2020

Miti që një maskë prej cohe të thjeshtë nuk mund të mbrojë kundër koronavirusitm shpesh mund të dëgjohet si një justifikim për ata që nuk ... Read More

Imazhi i parë që dalloni zbulon diçka të fshehtë për personalitetin tuaj

12/07/2020

Ky test i personalitetit është shumë i thjeshtë! Na tregoni se çfarë shihni së pari në imazhin që ju është paraqitur. Një burrë të moshuar ... Read More

A dini se si ta dalloni Koronavirusin nga virusi i stomakut?

07/07/2020

Nuk është e thjeshtë të bëhet dallimi, por ekzistojnë shenja të caktuara Nëse coronavirusi është shkaktar i problemeve gastrointestinale, më së shpeshti shfa qet edhe ... Read More

Mëngjesi është hapi kryesor për humbjen e peshës

08/06/2020

Në shumë raste, vendimi për shqiptarët është i thjeshtë: një byrek të shpejtë tek bukëpjekësi i lagjes ose një vezë të zier. Ritmi kaotik i ... Read More

Vetëm 3% e njerëzve e kanë këtë shenjë në shuplakë të dorës

01/06/2020

Fati juaj është shumë më i thjeshtë për t’u zbuluar sesa ndoshta mendoni. Chris Riley, nga Anglia, është një ndër parashikuesit më të njohur, i ... Read More