Tag: thikë

5 rregullat për ta përzgjedhur një bostan fantastik

07/07/2019

Momenti kur pret shalqirin në një ditë të nxehtë vere është thikë me dy presa.Dëshira për zbuluar nuancën e kuqe dhe rrëzëlluese të zemrës mund ... Read More

Sulmon me thikë viktimën, arrestohet

24/05/2019

Një person është arrestuar në Pejë, pasi i njëjti ka goditur me thikë viktimën mashkull K/Shqiptar të cilit i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore. ... Read More

Një i mitur theret me thikë në Prishtinë, dërgohet në spital (Foto)

15/05/2019

Një 16-vjeçar është plgosur nga therja me thikë, në një incident që ka ndodhur sonte rreth orës 22:00 në Prishtinë. Lajmi e ka bërë të ... Read More

Mishi artificial zemëron kasapët në Evropë

12/05/2019

Ndërsa presin me thikë qafën e derrit, copëzat e trurit apo të brendshmet e bagëtive, kasapët e rinj në një panair në Frankfurt i shohin ... Read More

Skenderaj, arrestohet një person pasi sulmoi me thikë një person

11/05/2019

Policia raporton se në Skenderaj dje ka arrestuar një të dyshuar pasi ka sulmuar me thikë një person. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi ... Read More

Sulm me thikë në Lipjan, lëndohet një person

04/05/2019

Një person është arrestuar pasi ka therrë me thikë një person tjetër i cili ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka marrë tretman mjekësor ... Read More

Theret me thikë një person në Suharekë, policia jep detaje

03/05/2019

Një person është therur me thikë rreth orës 19:20 minuta në Suharekë. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi, ka thënë për Telegrafin ... Read More

Gjendja e sigurisë nëpër shkolla është alarmante, kërkohen masa më të ashpra (Video)

03/05/2019

Rastet e therjes me thikë brenda hapësirave të institucioneve shkollore, ka nxitur reagime të shumta, madje gjendja e sigurisë po konsiderohet alarmante. Për këtë po ... Read More

​Njëri prej të therurve në Prishtinë është në gjendje të rëndë

02/05/2019

Njëri prej tre të therurve me thikë, që ka ndodhur sot gjatë një përleshjeje në Prishtinë, është në gjendje të rëndë, kurse dy prej tyre ... Read More

Tre persona theren me thikë në lagjen Emshir në Prishtinë

02/05/2019

Policia e Kosovës njofton se pas tre persona janë therur me thikë sot në lagjen Emshir. Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00, në ... Read More

Flet bashkëshorti i mësueses së therur me thikë: Nëna që e sulmoi, ishte me probleme psikike

30/04/2019

Familjarët e Vlora Paci- Neziri, e cila u ther sot me thikë në shkollën ‘7 Marsi’ në Prishtinë, shprehen të tronditur lidhur me rastin dhe ... Read More

Mësuesja theret tri herë me thikë nga nëna e nxënëses, QKUK jep detajet – versioni i policisë dhe reagimi i Shpend Ahmetit

30/04/2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mëngjes ku një mësuese është therur me thikë në shkollën “7 Marsi”, në lagjen Kalabria në Prishtinë. ... Read More