Tag: Teuta

Pyetet çfarë raporti ka me Teuta Krasniqin, Afrona jep përgjigjen e papritur

16/01/2021

Ja çfarë raporti ka Afrona me Teuta Krasniqin. Sonte në “5 datat” me Liberta Spahiun, ishte gruaja e Bleros, Afrona Dika. Ajo erdhi në një ... Read More

Teuta Krasniqi publikon një foto shumë të çuditshme

14/01/2021

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo. ... Read More

Në prag të Vitit të Ri, Teuta publikon foton më të ëmbël me Adonisin dhe vajzat

25/12/2020

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo. ... Read More

E rregulluar bukur dhe e veshur me fustan me lula, Teuta do ta ‘shashtrisë’ burrin e saj

23/12/2020

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo. ... Read More

Rrëfehet Blero, tregon se nga kush e kuptoi se Teuta ishte shtatzënë

05/12/2020

Blero tregon se nga kush e kuptoi se Teuta ishte shtatzënë. Në emisionin Prive ai foli për datat me të rëndësishme për të. Këngëtari Blero ... Read More

Për këtë mashkull, e ka marrë malli Teuta Selimin

18/11/2020

Teuta Selimin e ka marrë malli për këtë mashkull. Pandemia ka bërë që shumë njerëz të jenë larg familjeve pasi disa prej tyre jetojnë jashtë ... Read More

Me një foto të veçantë, Teuta Krasniqi uron nënën për ditëlindje

11/11/2020

Teuta Krasniqi uron nënën për ditëlindje me një foto të veçantë. Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, sot e ka pasur një arsye më shumë ... Read More

Teuta është përgatitur për dimër, shikojeni çfarë pallto ka veshur!

08/11/2020

Teuta Selimi është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e në koncerte, shkruan ... Read More

Teuta mori një lajm shumë të mirë sot, shfaqet më e emocionuar se asnjëherë më parë

28/10/2020

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo. ... Read More

Ish-bashkëshortja e Bleros flet për marrëdhënien me Afronën

27/10/2020

Aktorja kosovare Teuta Krasniqi foli për marrëdhënien me ish-bashkëshortin, këngëtarin Blero me të cilin ka një vajzë, si dhe bashkëshorten e tij Afrona. Ndonëse të ... Read More

HIDHET SHORTI/ Kukësi “peshkon” Volfsburgun, më shumë fat për Teutën dhe Laçin

31/08/2020

Kukësi, Laçi dhe Teuta kanë njohur rivalët e tyre në raundin e dytë të Ligës së Europës. Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi ... Read More

Sot në orën 20:00 Superkupa e Shqipërisë, Tirana dhe Teuta kërkojnë trofeun e parë sezonal

31/08/2020

Tirana dhe Teuta do të përballen sot në orën 20:00, ndërsa janë në kërkim të trofeut të parë sezonal. Në “Elbasan Arena”, dy skuadrat do ... Read More