Tag: Tayna

Tayna kopjon Kylie Jenner, ky fustan kushton 28 mijë dollarë!

30/12/2020

Tayna fanse e Kylie Jenner, vesh fustanin të njejtë me të. Tayna njëra ndër reperet dhe këngëtaret më të komentuara të momentit si duket është ... Read More

Çka kanë të përbashkët Tayna dhe vajza e Ledrit?

15/12/2020

Tayna dhe vajza e Ledrit kanë diçka të përbashkët. Gjatë ditës së djeshme, Tayna festoi ditëlindjen e saj të 24-t me shumë miq e familjarë ... Read More

Befason Tayna, zbulon një të përbashkët me vajzën e Ledrit

15/12/2020

Tayna ka një të përbashkët me vajzën e Ledrit, e zbulon vetë ajo. Gjatë ditës së djeshme, Tayna festoi ditëlindjen e saj të 24-t me ... Read More

“Marilyn 2020”, Tayna “ndez” rrjetin me foton provokuese

29/11/2020

Tayna është padyshim një ndër artistet më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi, reperja ka publikuar një foto në ‘Instastory’, duke vënë në pah ... Read More

Tayna nuk e le assesi pa i reklamuar të pasmet

22/11/2020

Tayna shfaqet joshëse në pozat e reja. Rep-artistja shqiptare, Tayna, nuk rezervohet sa i përket vënies në pah të linjave trupore. Ajo që në paraqitjen ... Read More

Kështu i gëzohet Tayna borës së parë

21/11/2020

Ja si e pret borën e parë Tayna. Tayna ka zbuluar se ajo po e shijon motin e ftohtë. Ndryshe nga ditët e tjera, mëngjesin ... Read More

E veshur me bikini dhe provokuese, Tayna ka një urim special për veten

10/11/2020

Reperja e njohur Tayna, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit më shumë rreth përditshmërisë së saj. Reperja e cila numëron mijëra ... Read More

Tayna e papërmbajtshme në shpenzime, look-u këngëtares kushton 12 mijë euro

10/11/2020

Tayna është një ndër femrat më të pasura të shoëbizzit. Gjithnjë me stil, këngëtarja duket se shpenzon shuma marramëndëse për t’u dukur gjithnjë e kuruar. ... Read More

Tensionohet situata, Tayna nuk i ndal reagimet ndaj Dafinës pas veprimit të fundit të kësaj

27/10/2020

Reperet kosovare Tayna dhe Dafina Zeqiri duke se i kanë prishur keq raportet. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja Tayna, duket se i ... Read More

Dikur shoqe sot “armike”/ Çfarë ndodhi mes Taynës dhe Dafinës

26/10/2020

Tayna dhe Dafina dikur mikesha, sot duket se kanë ftohur marrëdhënien e tyre. Pak kohë më parë, dyshja solli një bashkëpunim mes tyre, në këngën ... Read More

Tayna ndan foton e rrallë nga fëmijëria, ja si dukej reperja para famës

23/10/2020

Ndonëse karriera e saj nuk ka shumë që ka nisur, Tayna ka arritur të jetë në një ndër reperet më të komentuara dhe më të ... Read More

Befason Tayna, publikon foto të shumë viteve më parë

22/10/2020

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare. Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj ... Read More