Tag: Syla

Po luajnë lojë Fjolla Morina dhe Fisnik, nuk janë ndarë vërtetë?

01/10/2021

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla po luajnë lojë dhe nuk janë ndarë vërtetë? Para disa ditëve këngëtarja e njohur, Fjolla Morina u lirua nga paraburgimi ... Read More

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla: Zoti është i madh, gjithçka po bëhet mirë

05/09/2021

Fisnik Syla, biznesmeni nga Gjilani tashmë është bërë i njohur për publikuan e mediet falë partneres së tij, këngëtares Fjolla Morina. Ai po vazhdon të ... Read More

“Pafajësia e jote do të vërtetohet”, partneri i del në krah Fjolla Morinës

29/07/2021

Fisnik Syla nuk heziton të shpreh publikisht dashurinë që ka ndaj gruas së tij Fjollës. Edhe sot me anë të një Instastory tregoi se beson ... Read More

“Kam parë mërgimtarë̈ duke i pirë 4 Red Bulla rend” – Valon Syla vazhdon të tallet Diasporën

23/07/2021

Gazetari Valon Syla ka folur për pijën e preferuar të mërgimtarëve redbullin, siç e thotë ai. Syla në emisionin ‘Natë Vere’ në T7 thotë se ... Read More

Fisnik Syla publikon një foto ku tregon raportin e tij me Fjollën dhe fëmijët e saj

15/06/2021

Kjo fotografi e postuar nga Fisnik Syla tregon raportin e tij me Fjollën dhe fëmijët e saj. Fjolla Morina po jeton prej kohësh një histori ... Read More

Fisniku na uron Bajramin, me këtë foto u përgjigjet raportimeve për ndarje nga Fjolla

12/05/2021

Fisnik Syla ka thyer heshtjen sa i përket raportimeve se ai dhe Fjolla Morina i kanë dhënë fund martesës së tyre. Fisnik Syla ka zgjedhur ... Read More

“Gruaja ime, urime dita e dashurisë sonë”, Fisnik Syla i bën befasi Fjolla Morinës

15/02/2021

Çifti i njohur, Fjolla Morina dhe Fisnik Syla, po festojnë Ditën e të Dashuruarve. Në rrjetin social Instagram, ishte biznesmeni ai që ofroi pamje të ... Read More

Pamje nga festa gjigante, Fjolla Morina dedikim plot ndjenjë partneri për 30-vjetor: Gëzuar ditëlindjen dashuria ime!

17/01/2021

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla, ka festuar sot 30-vjetorin. Këtë e ka treguar vetë këngëtarja, e cila ka zbuluar në rrjete sociale pamje nga ... Read More

Pas martesës Fjolla dhe bashkëshorti saj bëjnë bamirësi/ Dhurojnë para për pandeminë COVID

15/12/2020

Pas martesës Fjolla Morina dhe bashkëshorti i saj Fisnik Syla kanë nisur të bëjnë bamirësi.  Ka qenë këngëtari Labinot Tahiri, i cili ka treguar në ... Read More

“Unë jetoj me gjysmë zemre, tjetrën e ke ti”/ Fisnik Syla më i dashuruar se kurrë me Fjolla Morinën

03/12/2020

Fisnik Syla dhe Fjolla Morina po e shijojnë plotësisht romancën e tyre.  Së fundmi, ai ka bërë sërish një dedikim romantik në rrjetet sociale, duke ... Read More

Pak para martesës, Fjolla Morina pranon edhe një dhuratë nga biznesmeni

27/11/2020

Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë nga i dashuri i saj Fisnik Syla. Ajo ndau me ndjekësit e saj fotografinë ku shihen dy ... Read More

E la gruan për Fjolla Morinën, flet për herë të parë biznesmeni Fisnik Syla

07/11/2020

Fisnik Syla flet për lidhjen e re. Fjolla Morina tashmë përveç se është bërë e famshme me hitet dhe projektet muzikore, ka marrë edhe gjithë ... Read More