Tag: sulmuar

Sulmohet nga familjari i pacientit një infermiere në Infektivë

12/01/2021

Një infermiere është sulmuar fizikisht në vendin e punës mbrëmë nga një familjare e një pacienti. Ngjarja ka ndodhur në Klinikën Infektive. Lajmin e ka ... Read More

Noizy ‘sulmon’ keq Olti Currin: Rob i dështum nga jeta

13/06/2019

23:59 | 06/12/2019 Noizy e ka sulmuar publikisht Olti Currin. Një fotografi që Olti Curri e publikoi së fundmi, e nxiti reperin Noizy që të ... Read More

Sulmon një femër, iu gjendet drogë në banesë

27/05/2019

Një femër në Prishtinë ka raportuar se pas një mosmarrëveshje ishte sulmuar fizikisht i dyshuarit mashkull K/Shqiptar, e cila si pasojë e sulmit ka pësuar ... Read More

Burri sulmon bashkëshorten në Prishtinë

26/05/2019

Viktima femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj në Prishtinë. Sipas raportit të Policisë, viktima si pasoj e ... Read More

Sulm fizik në Skenderaj, lëndohet një person

25/05/2019

Një person ësht sulmuar fizikisht nga tre persona të tjerë,  të cilët i kanë shkaktuar frakturë në gisht dhe e kanë kanosur me armë. Sipas ... Read More

Skenderaj, arrestohet një person pasi sulmoi me thikë një person

11/05/2019

Policia raporton se në Skenderaj dje ka arrestuar një të dyshuar pasi ka sulmuar me thikë një person. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi ... Read More

Burri bën gruan për spital në Podujevë

11/05/2019

Një person nga Podujeva është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, në mes datës 8 dhe 10 maj. Policia e Kosovës ka ... Read More

Podujevë, burri rrah gruan

08/05/2019

Një person është arrestuar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Rasti ka ndodhur dje në komunën e Podujevës, njofton policia. “Është ... Read More

Burri nga Skenderaj rrah gruan e tij me shtetësi hungareze

06/05/2019

Një femër me shtetësi të Hungarisë ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj nga Skenderaj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet ... Read More

Sulm në Kaçanik

04/05/2019

Një person është arrestuar pasi ka sulmuar me boks të hekurit një person tjetër, të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore. Ngjarja ka ndodhur të ... Read More

Sulmoi një tjetër duke i shkaktuar lëndime, arrestohet një person në Pejë

28/04/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë, pasi kishte sulmuar fizikisht një person tjetër, duke i shkaktuar lëndime trupore. Një person ka raportuar ... Read More

Rrah djalin, arrestohet

26/04/2019

Policia në Rahovec ka arrestuar një të dyshuar pasi që kishte sulmuar fizikisht djalin e tij. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me ... Read More