Tag: stacionin

Arrestohet ish-presidenti i Barcelonës, do ta kalojë natën në stacionin policor

01/03/2021

Bartomeu do ta kalojë natën në stacionin policor. Josep Maria Bartomeu, ish-presidenti i Barcelonës, është arrestuar nga Mossos d’Esquadra në mëngjes. Është në lidhje me ... Read More

Arrestohen tre persona të dyshuar për grabitje të armatosur në Gjakovë

15/05/2019

Policia e Kosovës në rajonin e Gjakovës, ka bërë të ditur se më datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor Gjakovë është raportuar një ... Read More

E sulmon bashkëshorten, arrestohet

13/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë, dhe i njëjti është shoqëruar në stacionin policor, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psikike ... Read More

Sulmohen fizikisht dy persona në Vushtrri, përdoren edhe armët

03/05/2019

Mbrëmë në Stacionin Policor në Vushtrri është raportuar dhe është iniciuar një rast me elemente të veprës penale ‘lëndim i lehtë trupor’, njofton Policia e ... Read More

Tentim vrasje në Pejë, policia arreston një person

02/05/2019

Një rrahje rreth orës 17:00 ka ndodhur në stacionin e autobusëve në Pejë. Nga kjo rrahje të lënduar kanë mbetur dy persona, njëri nga i ... Read More

Prokuroria jep detaje lidhur me rastin e mbrëmshëm në Mitrovicë, ku humbi jetën një 27 vjeçar

23/04/2019

Dy persona, punëdhënësi dhe punëkryerësi janë ndaluar në stacionin policor të hënën në Mitrovicë, rreth rastit së shembjes së një pjese të objektit të hotel ... Read More

Gjendet një person i vdekur në rajonin e Demir Kapisë

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T13:22:55+02:00 Në Stacionin policor Negotinë mbrëmë në orën 18:30 minuta është denoncuar se në vendin “Selishte” atari i fshatit Koprishnica, rajoni i Demir Kapisë, ... Read More

Adoleshentja nga Serbia sulmohet fizikisht para një klubi të natës në Shkup

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T20:08:30+02:00 Dje në orën 12:00 në stacionin policor të Qendrës, T.S. (19) nga Republika e Serbisë, me vendbanim në Shkup, raportoi se të njëjtën ... Read More

Gjendet një trup i vdekur në stacionin e autobusëve në Shkup

05/04/2019

Alsat 2019-04-05T09:51:23+02:00 Një person ka ndërruar jetë në stacionin kryesorë të autobusëve në Shkup. Videoja është publikuar nga portali Zase, ku shihet se policia ka ... Read More

Digjet një automjet me targa të Kosovës në autostradën Gjevgjeli-Shkup

01/04/2019

Ilustrim Alsat 2019-04-01T16:44:15+02:00 Herët në mëngjes, pesëdhjetë minuta pas mesnate, në Stacionin policor në Gjevgjeli është denoncuar se në autostradën Gjevgjeli-Shkup, tek udhëkryqi “Smokvicë” ka ... Read More

Babai rrëmben djalin e tij në Pejë

19/03/2019

Një rast i rrëmbimit është raportuar dje në Stacionin e Policisë në Pejë. Në njoftimin e policisë thuhet se ankuesja ka raportuar për rrëmbimin e ... Read More

Arrestohet për dallavere me shit-blerje të pronës së komunës

01/03/2019

Është shoqëruar në stacionin policor një person në Gjakovë, pasi që i njëjti dyshohet se ka falsifikuar disa dokumente, ku ka tentuar që pronën prej ... Read More