Tag: spital

Në pritje të ëmbël, Emina Cunmulajn e gjen ditëlindja në spital

14/09/2021

Këtë vit, modelen e njohur, Emina Cunmulaj e ka gjetur ditëlindja në spital. Shkak janë bërë kontraksionet e lindjes. Përmes një video të postuar, modelja ... Read More

Aktorja e njohur shtrohet me urgjencë në spital

11/09/2021

Kate Beckinsale është dërguar me urgjencë në spital në Las Vegas për shkak të një dëmtimi në shpinë. Aktorja 48-vjeçare, e cila ndodhet në Sin ... Read More

I shtruar prej gati një jave në spital, bota e futbollit në ankth për legjendën Pele

06/09/2021

Legjenda e futbollit brazilian dhe atij botëror, Pele është shtruar në spital. 80-vjeçari ndodhet në këtë gjendje që 6 ditë më parë, por jo në ... Read More

Lajmi i fundit: Aktori i njohur kosovar përfundon në spital gjatë pushimeve

13/08/2021

Aktori i njohur kosovar përfundon në spital gjatë pushimeve. Kjo verë ka rezervuar të papritura për aktorin Fisnik Ademi. Ky i fundit është ballafaquar me ... Read More

Motra e Cristiano Ronaldo-s dërgohet me urgjencë në spital, rëndohet gjendja pas infektimit me Covid

27/07/2021

Motra e Cristiano Ronaldo-s,këngëtarja Katia Aveiro, është dërguar me urgjencë në spital pas komplikacioneve dhe përkeqësimit të gjendjes shëndetësore nga Covid-19. Që nga 17 korriku, ... Read More

Elita Rudi shtrohet në spital, kjo është gjendja e saj shëndetësore

23/06/2021

Elita Rudi shtrohet në spital, ka një këshillë për ndjekësit. Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi nuk ka qenë mirë me shëndet ditët ... Read More

Lajmi i fundit: Këngëtari i njohur dërgohet me urgjencë në spital, kjo është arsyeja

17/05/2021

Këngëtari i njohur dërgohet me urgjencë në spital, kjo është arsyeja. Këngëtari i grupit “Jonas Brothers”, Nick Jonas, ka përfunduar në spital mbrëmjen e ditës ... Read More

Është prekur nga malaria, Aubameyang shtrihet në spital

16/04/2021

Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, është duke u trajtuar në spital pasi është prekur nga malaria ndërsa ishte në detyrë ndërkombëtare me Gabonin. 31-vjeçari shënoi ... Read More

De Rossi shtrihet në spital pas infektimit me koronavirus

09/04/2021

De Rossi shtrihet në spital për shkak të infektimit me koronavirus. Il Tempo raporton se anëtari i stafit të Kombëtares së Italisë, Daniele De Rossi ... Read More

CIma lajmërohet nga spiatli, kjo është gjendja e tij shëndetësore

21/03/2021

Cima njofton se po trajtohet akoma në spital për COVID-19: Gjendja ime është e rëndë, por stabile. Javë më parë u bë e ditur se ... Read More

Gruas e futbollistit Casillas i rikthehet kanceri, 37-vjeçarja shtrohet me urgjencë në spital

11/02/2021

Gazetarja sportive Sara Carbonero është shtruar në spital. Bashkëshortes se futbollistit të njohur, Iker Casillas i është rikthyer kanceri në vezore. Në vitin 2019 gazetarja ... Read More

Fifi e shtruar në spital? Këngëtarja sqaron të vërtetën

03/02/2021

Fansat, por edhe i gjithnjë publiku u “tremb” kur pa një foto të Fifit në spital. Mesa dukej nga poza këngëtarja ishte në gjendje të ... Read More