Tag: sonte

Notat e lojtarëve: Man City – Borussia Dortmund

06/04/2021

Manchester City është në garë për të gjitha titujt këtë sezon dhe sonte fitojë ndeshjen në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, 2-1 ndaj Borussia Dortmund. ... Read More

Titulli i La Ligas tani është në dorën e Barcelonës

06/04/2021

Tani gjithçka është në dorën e Barcelonës Fitorja ndaj Valladolidit sonte edhe pse minimale është jashtëzakonisht e rëndësishme për Barcelonën, pasi i afrohet liderit të ... Read More

Gazeta spanjolle ‘nënçmon’ Kosovën, ky është titulli i artikullit për triumfin e tyre

31/03/2021

Gazeta spanjolle ‘nënçmon’ Kosovën. Kosova sonte zhvilloi duelin e dytë të grupit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Katar 2022”, ku u mposht me ... Read More

Formacionet zyrtare: Kosova luan për një rezultat pozitiv kundër Spanjës

31/03/2021

Kosova e luan sonte ndeshjen e dytë të fazës kualifikuese për Kampionatin Botëror. Në “Estadio La Cartuja de Sevilla” Spanja e pret Kosovën në takimin ... Read More

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Spanjës, priten disa ndryshime të mëdha

31/03/2021

Kombëtarja e Kosovës sonte (e mërkurë) do zhvillojë super sfidën ndaj Kombëtares së Spanjës. Pas humbjes ndaj Suedisë, “Dardanët” synojnë këndelljen dhe kërkojnë një barazim ... Read More

Januzaj mbetet përsëri në bankën rezervë

30/03/2021

Takimi i sotëm lë në bankë rezervë Januzajn. Belgjika dhe Bjellorusia takohen sonte në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Katar 2022”. Për belgët kjo ... Read More

Me këto fanella do të luaj Kosova sonte kundër Suedisë

28/03/2021

Kjo është ngjyra e fanellës me të cilën do të luajë Kosova sonte ndaj Suedisë Kombëtarja e Kosovës do të ketë përball Suedinë me 28 ... Read More

Zbulohet formacioni startues i Suedisë, a do të jetë nga minuta e parë Ibrahimoviç?

28/03/2021

Mediat suedeze zbulojnë formacionin ndaj Kosovës, aty është Ibrahimovic Sonte Kombëtarja e Kosovës do të takohet me Suedinë për të zhvilluar ndeshjen në kuadër të ... Read More

Besar Halimi vjen me deklaratë befasuese pas fitores ndaj Lituanisë

24/03/2021

4 me 0 Kombëtarja e Kosovës e ka mposhtur Lituaninë me rezultat të thellë 4-0 në takim miqësor të zhvilluar sonte mbrëma në Prishtinë. Në ... Read More

Krejt kombëtarja e Lituanisë nuk kushton sa Muriqi, statistikat e favorizojnë dukshëm Kosovën

24/03/2021

Sonte (e mërkurë), Kosova është nikoqir i Lituanisë, ndeshje miqësore që do zhvillohet si test për të parë formën e dy Kombëtareve para ndeshjeve kualifikuese ... Read More

Këto foto të Anastasiyas do ju qelin sytë

23/03/2021

Ska gjumë për sonte. Modelja e njohur ruse Anastasiya Kvitko kujdeset që të shfaq astet trupore në çdo imazh. Pasi posedon një trup për lakmi, ... Read More

Manchester United – Milan, këto pritet të jenë formacionet starutese

11/03/2021

Sonte në kuadër të UEFA Europa League zhvillohet ndeshja e mbrëmjes mes Manchester Unitedit dhe AC Milanit. Takimi fillon nga ora 18:50 dhe luhet në ... Read More