Tag: sjellë

Nuk përmbahet Genta, sjellë foto nga shtrati me të dashurin turkun

24/01/2021

Genta Ismaili pa marre sjellë foto nga shtrati me turkun. Këngëtarja Genta Ismaili që nga kënga me Marselin që lansoi para disa muajsh më nuk ... Read More

Tanya pozon para pasqyrës, ky detaj merr vëmendjen

23/01/2021

Tayna thehet në bel kur pozon para pasqyrës. Tayna po vazhdon të sjellë poza të reja. Pas bashkëpunimit të fundit me L’Algérino, kënëgëtarja i ka ... Read More

Lamtumirë Pirlo? Juventus ka gjetur trajnerin e ri nga Premier Liga

16/01/2021

Bomba e merkatos, Mendes sjellë trajnerin e Premier League tek Juve. Për Juventusin gjatë kësaj merkatoje nuk do të ketë ndryshime vetëm në futbollistë por ... Read More

Mozzik na prezanton me tatuazhin më të ri

08/01/2021

Mozzik është njëri ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vend. Ai vazhdon të sjellë projekte shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo. Mozziku ... Read More

Nga vështirësitë e fillimit te synimet e së ardhmes, flet Erisa Xhixho: Të jesh grua në politikën shqiptare

30/12/2020

Erisa Xhixho nënkryetare e LSI ka sjellë qasjen e saj ndaj çështjes gjinore në angazhim politik. Ajo është nga firmëtaret e LSI-së, ndërsa tregon funksionimin ... Read More

Ganimete Jashanica transformohet kaq shumë, nuk do ta njihni

23/12/2020

Do të habiteni nga transformimi i Ganimete Jashanicës. Ganimete Jashanica ka arritur të sjellë hite të shumta në tregun muzikor shqiptar. Duket se me kalimin ... Read More

Liverpooli po e shet yllin e madh për ta transferuar Mbappen

16/11/2020

Liverpooli përgatitet ta shesë yllin e skuadrës për të sjellë Mbappe në “Anfield”. Liverpooli është duke u përgatitur të bëjë sakrificë për të sjellë yllin ... Read More

Intervista/ Xhoi Jakaj: Në politikë nuk ka gra intelektuale

07/11/2020

Xhoi Jakaj ka sjellë për publikun librin e saj të katërt. Një botim dedikuar grave, për t’i njohur më mirë femrat si dhe për t’i ... Read More

Ish reja e Danit befason të gjithë me imazhin e fundit

01/11/2020

Ish reja e Danit sjellë një foto të nxehtë. Dafina Haziri është vajza nga Peja e cila filloi të njihej si reja e ardhshme e ... Read More

Erjona Sulejmani pa tabu: Më pëlqen masturbimi, jo seksi. Ronaldos nuk do t’i rezistoja dot

28/10/2020

Ish-gruaja e futbollistit Blerim Xhemaili ka sjellë librin e saj ku ka treguar edhe disa sekrete. Në vitin 2018, ajo u nda nga Xhemaili, por ... Read More

Alida Duka: Marrëdhënia me muzikën dhe pika ime e dobët. Ja hera e fundit kur kam qarë

26/09/2020

Një yll i skenës që gjithmonë është aktive me projekte, Alida Duka do të sjellë së shpejti edhe një album për tregun gjerman me projekte ... Read More

Getinjo poston foton e rrallë nga fëmijëria krah Mozzik dhe të ëmës: Me pak gjëra, por të lumtur

23/09/2020

Mozzik dhe Getinjo janë ndër reperët më të suksesshëm të momentit. Ata kanë sjellë një sërë këngësh që janë kthyer menjëherë në hite. Por, pavarësisht ... Read More