Tag: sipas

Jovic i thotë ‘JO’ Milanit, mësohet arsyeja

22/01/2021

Jovic refuzoi Milanin për shkak të Ibrahimovicit. Sipas gazetës gjermane BILD, Luka Jovic refuzoi një lëvizje në Milan për shkak të Zlatan Ibrahimovicit. Kjo pasi ... Read More

Andi braktis Përputhen, mësohet arsyeja

14/01/2021

Prej disa ditësh, Andi ka munguar në studion e “Përputhen”. Sipas moderatores Bora Zemani, konkurrenti nuk ishte mirë me shëndet për të përballuar studion.Mirëpo, ditën ... Read More

Merkato/ Manchester City shtyn akoma më shumë për Messin

12/01/2021

Sipas mediave franceze, PSG është mjaft e interesuar për shërbimet e Messit pas përfundimit të këtij sezoni. Argjentinasi mund të largohet ‘gratis’ nga Barcelona në ... Read More

Milan gati ta mposht Napolin për yllin e Serie A

07/01/2021

Milan dhe Napoli në garë për yllin e Serie A. Sipas raportimeve të fundit nga Italia, Milan dhe Napoli do të duelojnë në merkato për ... Read More

Personat që vuajnë nga anemia duhet ta konsumojnë këtë lëng

03/01/2021

Sipas dr Simran Saini, nitricionist në Dehli, kombinimi i lëngut të panxharit me karrotë dhe mollë është një ndër “kurat” më të mira për ata ... Read More

Studimi anglez tregon që varianti i ri i virusit nuk shkakton sëmundje më të rëndë

30/12/2020

Sipas një studimi të organeve të shëndetit publik në Angli, varianti i ri i koronavirusit nuk duket se shkakton sëmundje më të rëndë te personat ... Read More

Alonso aty ku askush s’e priste

25/12/2020

Alonso rikthehet në Madrid. Sipas mediave spanjolle, mbrojtësi i Chelsea, Marcos Alonso, do të rikthehet në Spanjë përkatësisht tek skuadra e Atletico Madrid. Mbrojtësi i ... Read More

Ja si duhet ta mbyllësh vitin sipas shenjës tënde të horoskopit

19/12/2020

Këshilla se si duhet ta mbyllësh vitin sipas shenjës tënde të horoskopit Viti po mbaron dhe për ta përmbyllur në mënyrën më të mirë, shenja ... Read More

Në rast se Tuchel shkarkohet, këta janë kandidatët për stolin e PSG-së

18/12/2020

Kandidatët për stolin e PSG-së, në rast se Tuchel shkarkohet. Sipas ‘ESPN’, trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel, mund të shkarkohet në rast se ekipi i ... Read More

Gjatë muajit janar, Rrahmani mund të huazohet në Milan

09/12/2020

Rrahmani mund të huazohet në Milan gjatë muajit janar. Sipas mediave italiane, Massaro dhe Maldini e dëshirojnë Rrahmanin, pasi që i njohin cilësitë e kosovarit ... Read More

Real Madridit po i buzëqesh fati, kjo është dëshira e Mbappes

08/12/2020

Mbappe dëshiron të luajë për Real Madridin, sipas ish-sulmuesit madrilen. Ylli i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, ka dëshirë të luajë për kampionin e La Ligës, ... Read More

Del testamenti i Maradonës, ja kush janë 3 familjarët që ka përjashtuar nga përfitimi i milionave

05/12/2020

Diego Armando Maradona sipas lajmeve të bujshme që vijnë nga mediat argjentinase, duket se ka përjashtuar tre familjarë nga testamenti i tij. Bëhet fjalë për ... Read More