Tag: shumta

Kida po e shijon jetën në Dubai, flokët e saj marrin gjithë vëmendjen

11/04/2021

Këngëtarja ka ditë që po qëndron atje teksa nuk po i mungojnë postimet e shumta në rrjete sociale. Kida sapo ka publikuar fotografi nga Dubai ... Read More

Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës

07/04/2021

Ndërhyrjet. Ajo duke qenë aktive me postime të shumta, gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i ... Read More

Zi e ma zi për Zidanin, ka vetëm 11 lojtarë në dispozicion

20/02/2021

Real Madrid po ballafaqohet me lëndime të shumta të lojtarëve. Trajneri, Zinedine Zidane është mllefosur me stafin mjekësor të Real Madrid pas një dëmtimi tjetër ... Read More

Ndeshja ndaj Portos, Juventusi me ankesa të shumta ndaj gjyqtarit

19/02/2021

Juventusi me ankesa të shumta ndaj gjyqtarit të ndeshjes me Porton. Sipas Tuttosport, Juventus është bezdisur nga gabimet e Carlos Del Cerro Grande, gjyqtari i ... Read More

Genta sapo doli nga frizerka, bën ndryshimin e madh

29/01/2021

Genta me këtë ndryshim as që njihet. Genta Ismajli me ndryshime të shumta në paraqitjet fizike vështirë të njihet. Këtë herë, në një imazh që ... Read More

Merkatoja e janarit, gjithë lëvizjet e momenteve të fundit

11/01/2021

Skuadrat e Superiores kanë filluar me merkaton që në ditët e para të saj me afrime dhe largime të shumta. Deri në këtë fazë të ... Read More

Nga 1 janari nuk do të funksionoj Whatsappi në këta telefona

30/12/2020

Me kalimin e viteve dhe modeleve të reja të celularëve dhe programet e shumta zhvillohen dhe updatohen. Iphone ka lajmëruar se ata që kanë Iphone ... Read More

E kritikuan për veshjen në festival, reagon Xhesika Polo: Jam e shokuar, kushdo që ka njollosur imazhin tim do përballet me instancat përkatëse

24/12/2020

Këngëtarja Xhesika Polo ka reaguar pas kritikave të shumta për veshjen e saj në Festivalin e Këngës. Ajo kishte zgjedhur një veshje të bardhë, që ... Read More

Ganimete Jashanica transformohet kaq shumë, nuk do ta njihni

23/12/2020

Do të habiteni nga transformimi i Ganimete Jashanicës. Ganimete Jashanica ka arritur të sjellë hite të shumta në tregun muzikor shqiptar. Duket se me kalimin ... Read More

I dashuri i ri i Fjollës shumë romantik, ia kushton disa vargje këngëtares

03/12/2020

Ata kohëve të fundit kanë ndarë dedikime të shumta ndaj njëri-tjetrit në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren Fjolla Morina dhe partnerin e saj të ... Read More

‘Sytë’, Violetë Kukaj e ‘djegë’ me këngën e re

01/12/2020

Me rastin e festave të fundvitit, këngëtarët po publikojnë projekte dhe bashkëpunime të shumta. Një këngë për fansat e saj të shumtë, për festat e ... Read More

Për ta parandaluar dhimbjen e kokës, nevojten vetëm 60 sekonda

06/11/2020

Edhe pse ka ilaçe të shumta të cilat me sukses na lirojnë nga dhembjet dhe pengojnë dhembjen e kokës, marrja e shpeshtë e këtyre ilaçeve ... Read More