Tag: shtunës

Rreth 5 mijë dollarë/ Fustanin “Dolce & Gabbana” të Marinës e kemi parë vetëm në Hollywood

17/02/2020

Marina Vjollca ka shkëlqyer mbrëmjen e së shtunës në ‘Klanifornia’, ku ka zgjedhur një fustan të kuq. Një fustan të tillë e kemi parë vetëm ... Read More

Nora Istrefi flet për herë të parë për arsyet e ndarjes nga Roberti

02/02/2020

Këngëtarja Nora Istrefi, e ftuar mbrëmjen e së shtunës, në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” për të surprizuar një gjyshe heroinë, foli dhe ... Read More

Robert Berisha habit ish-bashkëshorten me deklaratën e fundit: Do jeni gjithmonë rruga ime! Ju dua

02/02/2020

Këngëtarja e dashur për publikun Nora Istrefi, ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunes në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, për të bërë të ... Read More

Tifozët anglezë përleshen në Prishtinë, policia jep detaje

17/11/2019

12:51 | 17 Nentor 2019 Ilustrim 12:51 | 17 Nentor 2019 Mbrëmjen e së shtunës, Prishtina ka qenë e mbushur me tifozë që kanë ardhur ... Read More

Shqipëri: Opozita përsëri në protestë, Rama fton për dialog

12/05/2019

Pas ngjarjeve të protestës së të shtunës mbrëma në Tiranë, ku dhjetëra policë e qytetarë mbetën të lënduar nga përplasjet e dhunshme mes vete, 84 ... Read More

Familja nga Kosova zgjedh shoun televiziv për të falënderuar kuksjanët që i mikpritën gjatë luftës

05/05/2019

Programi televiziv “Dua të të bëj të lumtur” mbrëmjen e të shtunës na riktheu në vitet e luftës së përgjakshme të Kosovës, duke na rikujtuar ... Read More

Detaje të reja për rastin e 35-vjeçarit, që u gjet i vdekur në Kaliqan të Istogut

28/04/2019

Policia ka dhënë detaje të reja lidhur me rastin e së shtunës, kur një person i moshës 35-vjeçare ishte gjetur i vdekur në një kasolle ... Read More

Pastrohet Kryeministria dhe Parlamenti pas protestës

15/04/2019

Pak orë pas protestës të së shtunës, e diela e gjeti Kryeministrinë dhe Parlamentin në Shqipëri në proces pastrimi. Punonjësit nisën punën për të hequr ... Read More

Bastisen 10 lokale në Pejë, katër shtetase të Shqipërisë shoqërohen në polici

14/04/2019

Në një operacion të realizuar, në natën mes të shtunës dhe të dielës, në disa lokale të Pejës, janë bastisur disa lokale të dyshuara për ... Read More

Ka filluar llogaritja verore e kohës, akrepat sot 60 minuta para

31/03/2019

Sot, në natën mes të shtunës dhe të dielës (30-31 mars) ka filluar llogaritja verore e kohës, dhe ora ka shkuar 60 minuta përpara. Momenti ... Read More

Vrasja e vëllezërve në Shkodër, për hakmarrje, djali i viktimës pjesë e ‘Bajrajve’ (Video)

30/03/2019

Dy vëllezër janë ekzekutuar mëngjesin e së shtunës në Shkodër. Ata janë Astrit dhe Ibrahim Bilali, të cilët u qëlluan me breshëri kallashnikovi pranë banesës ... Read More

Vrasja e dy vëllezërve në Shkodër, gjendet i djegur automjeti i autorëve të krimit (Video)

30/03/2019

Dy vëllezër janë ekzekutuar mëngjesin e së shtunës në qytetin e Shkodrës, në zonën e njohur si “Zooteknike”, teksa po dilnin nga banesa e tyre. ... Read More