Tag: shtunë

Publikohen formacionet zyrtare: Juventus – Cagliari

21/11/2020

Formacionet zyrtare: Juventus – Cagliari. Sonte (e shtunë) do zhvillohet ndeshja mes Juventusit dhe Cagliarit, e vlefshme për xhiron e tetë të Seria A. Dy ... Read More

Tottenham – Manchester City, formacionet zyrtare të derbit angle

21/11/2020

Formacionet zyrtare të derbit anglez: Tottenham – Manchester City. Sonte (e shtunë) do zhvillohet ndeshja interesante mes Tottenhamit dhe Manchester Cityt, e vlefshme për xhiron ... Read More

Publikohen formacionet zyrtare: Suedi – Kroaci

14/11/2020

Formacionet zyrtare: Suedi – Kroaci. Sonte (e shtunë) Suedia është nikoqir i Kroacisë, ndeshje e vlefshme për grupin A të Ligës së Kombeve. Dy skuadrat ... Read More

Pas deklaratës për “Zogun” dhe performancës në Serbi, reagon Gold AG: Nuk e ofendova Tunën, pasi…

05/10/2020

Deklarata e reperit Gold AG për Tunën në ‘Shiko kush luan’ këtë të shtunë po bën xhiron e rrjetit.  Reperi e quajti atë si “degjenerim ... Read More

Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë

22/06/2020

Astrologia Meri Shehu, e ftuar tek “Rudina” pasditen e kësaj të shtune për të folur për karakteristikat e përgjithshme të shenjave të horoskopit, zbuloi për ... Read More

Enca pa komplekse përpara publikut: Nuk pi cigare normale, pi nga ato të tjerat

04/04/2020

Enca, një personazh mjaft i hapur dhe plot humor ka qenë këtë të shtunë në një lidhje direkte në skype me autoren dhe moderatoren Dojna ... Read More

Horoskopi sot – kjo është shenja fatlume

04/01/2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 4 janar 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ... Read More

Vendet e G20 shtyjnë përpara planin për taksimin e gjigantëve të teknologjisë

09/06/2019

Grupi i ministrave të 20 vendeve më të fuqishme të botës ranë dakord ditën e Shtune të përpilonin rregulla të përbashkëta të cilat do të ... Read More

Plagoset me armë zjarri një 23 vjeçar në veri të Mitrovicës

19/05/2019

Këtë të shtunë rreth orës 23:15 është plagosur me armë zjarri Rr. M, rreth 23 vjeçar, në veri të Mitrovicës. Gjendja e tij shëndetësore është ... Read More

Të shtunën mot i ngrohtë, nga e diela mot me shi në Kosovë

11/05/2019

Fundjava me mot të ngrohtë dhe kthjellime. Të dielën më vonë me shi. Java në vijim me mot më të ftohtë dhe me shi. Ditën ... Read More

E shtuna sjellë shumë ndeshje interesante në futbollin evropian

04/05/2019

11:38 | 4 Maj 2019 11:38 | 4 Maj 2019 Dita e shtunë duhet t’i dedikohet futbollit. Shumë ndeshje në ligat kryesore evropiane, janë paraparë ... Read More

Katër derbit që duhet t’i shikoni patjetër sot

27/04/2019

Dita e shtunë sjellë disa ndeshje futbolli për t’u mos u humbur. Gjitha ligat evropiane të futbollit kanë hyrë në fazën më të rëndësishme të ... Read More