Tag: shtesë

Interi shmang “humbjen” ndaj Empolit të Bajramit, fituesi vendoset në kohën shtesë

19/01/2022

Një natë e çmendur në San Siro. Interi arrin të barazojë rezultatin në kohën shtesë ndaj Empolit dhe shmang një humbje zhgënjyese. Serinë e golave ... Read More

Ibrahimovic shpëton Milanin nga humbja

11/12/2021

Milani e merr një barazim në minutat shtesë ndaj Udineses. Milani ka arritur krejt në fund të marrë një barazim të vlefshëm 1-1 në udhëtim ... Read More

“Tirana nuk ka rivalë”, Devi Muka zbulon “xhevahiret” bardheblu, thumbon edhe Partizanin

10/12/2021

Pas një viti të vështirë, jashtë Evrope, rrjedhimisht pa të ardhura shtesë, Tirana befasoi jo pak, jo vetëm që janë konkurrues por kryesojnë bindshëm, plus ... Read More

Përfundon përballja mes Juventusit dhe Fiorentinës me rezultat minimal

06/11/2021

Juventusi i rikthehet fitores në Serie A, fiton në shtesë ndaj Fiorentinas. Juventusi ka marrë një fitore të vuajtur ndaj Fiorentinas me rezultat 1-0 në ... Read More

Ronaldo shëton Manchester Unitedin nga humbja

02/11/2021

CR7 nuk e lejon Manchester Unitedin të humbas, shënon në kohën shtesë për barazimin spektakolar me katër gola. Atalanta dhe Manchester United kanë barazuar me ... Read More

Kartonët nuk e ndalin Xhakën, shqiptari shfaqet në fushë në ndeshjen ndaj Spanjës, kapiteni motivon në mënyrën e duhur shokët e ekipit

02/07/2021

Aktualisht është duke u luajtur pjesa e dytë e minutave shtesë, mes Zvicrës dhe Spanjës. Pas përfundimit të pjesës së parë të shtesës prej 15 ... Read More

Kim Kardashian sërish në telashe, paditet nga ish-punonjësit

26/05/2021

Kim Kardashian nuk arriti të paguante orët shtesë, të mbulonte shpenzimet dhe të siguronte pushime të mandatuara me ligj për punonjësit që pastronin dhe mirëmbanin ... Read More

Milan në alarm nga dëmtimet

18/03/2021

Gjendja e të dëmtuarve! Dje dhe sot u bënë teste shtesë. Stefano Pioli shpresonte t’i rikuperonte në kohë, por nuk ia doli. Gjendja e katër ... Read More

Arsyeja interesante pse Ronaldo kërkon golin kundër Cagliarit

06/01/2020

8:57 | 6 Janar 2020 08:57 | 6 Janar 2020 Cristiano Ronaldo ka një arsye shtesë për të shënuar sot kundër Cagliarit në Serie A. ... Read More

Ushtrime për përtacët, kështu humbni shpejt peshë dhe formoni muskujt

03/12/2019

Nëse mbani një dietë, por duket se pesha shtesë rreth belit tuaj nuk është duke nxituar të largohet ose muskujt tuaj të barkut nuk janë ... Read More

Për shkak të mbiemrit të gjatë, u detyrua të bëjë pagesë shtesë për biletë

08/10/2019

Aviokompania Thai Airways e ka detyruar një udhëtar të bëjë pagesë shtesë për biletë, për shkak të mbiemrit të gjatë, raportuan të shtunën mediat botërore. ... Read More

Si ta ktheni Twitter-in e vjetër për Web me disa klikime

28/07/2019

Një përdorues i Twitter dhe zhvilluesi i softuerit, Zusor, ka zbuluar një shtesë të re për Google Chrome dhe Mozilla Firefox që do t’ju lejojë ... Read More