Tag: shtëpie

Lionel Messi është në hall të madh

17/09/2021

Lionel Messi është në kërkim të një shtëpie të re dhe mund të zhvendoset në një kështjellë jashtë Parisit. Ylli i Paris Saint-Germain deri tani ... Read More

Çudi e madhe në Kosove: Fshati ‘Rrenc’ në Dragash

03/07/2021

Në zonën e Dragashit ndodhet një fshat i vogël me rreth 120 shtëpi,e diku rreth 400 banorë, që ka një emër interesant! Fshati quhet ‘Rrenc’. ... Read More

Në arrest shtëpie për ngjarjen tek ‘5 maji’/ Lim Hoti kujton Mehmet Qemën: Nuk na intereson çfarë thonë, ne jemi vëllezër

18/05/2021

Lim Hoti i cili aktualisht është në arrest shtëpie ka kujtuar mikun e tij të ndjerë Mehmet Qema. Nëpërmjet një fotoje ku shfaqen të gjithë ... Read More

Fjolla Morina thyen masën ‘arrest shtëpie’? Këngëtarja dhe i fejuari shijojnë darkën buzë detit

03/11/2020

Fjolla Morina prej disa kohësh është në arrest shtëpie. Pasi u lirua nga Gjykata e Kukësit, ajo njoftoi se do të martohej me biznesmenin që ... Read More

Pomada e përgatitur në shtëpi që shëron plagët, djegiet dhe prerjet sipërfaqësore: Përse duhet ta kenë të gjithë

22/11/2019

Pomada e mëposhtme përgatitet në kushte shtëpie, përbërësit e së cilës i gjeni në dyqanet me produkte bimore, natyrale!Është një krem i shkëlqyer i ndihmës ... Read More

Pomada e përgatitur në shtëpi që shëron plagët, djegiet dhe prerjet sipërfaqësore

23/10/2019

Pomada e mëposhtme përgatitet në kushte shtëpie, përbërësit e së cilës i gjeni në dyqanet me produkte bimore, natyrale!Është një krem i shkëlqyer i ndihmës ... Read More

Ushqimet që duhet t’i konsumoni për një jetë të gjatë e të shëndetshme

02/06/2019

Janë disa produkte të thjeshta që zakonisht gjenden në kuzhinën e çdo shtëpie, por shumë prej nesh nuk e kanë idenë e vetive të dobishme ... Read More

Digjen një shtëpi dhe një banesë në Kumanovë

12/04/2019

Alsat 2019-04-12T11:20:07+02:00 Përveç një shtëpie, dje në Kumanovë është djegur edhe një banesë në rrugën “Karadçki odredi” në lagjen “Tode Mendol”. Në zjarr është përfshirë ... Read More

Pronari i një shtëpie duhet të paguajë 40 mijë funte gjobë, vetëm se preu pemën që i bllokonte dritën e diellit! (Foto)

22/03/2019

Një pronar i pasur i një shtëpie i cili kishte prerë një “pemë të mbrojtur” për shkak se i bllokoi dritën e diellit nga ballkoni ... Read More

Gjen një mjet të pashpërthyer në murin e një shtëpie të pabanuar 

19/02/2019

Një person ka informuar se në murin e një shtëpie të pabanuar, kishte vërejtur një mjet të pashpërthyer. Ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës ... Read More

U fut të premten në mbrëmje, nuk u shpëtua deri të hënën – gruaja u bllokua për tri ditë në ashensorin e shtëpisë së miliarderit

29/01/2019

Një grua kishte mbetur e mbyllur për tri ditë në ashensorin e një shtëpie në Manhatan, ku ajo punonte, pasi pronarët e shtëpisë kishin kaluar ... Read More

Borën e grumbulluar para hyrjes, e shkriu nëpërmjet pajisjes që hedhë flakë (Video)

23/01/2019

Pronari i një shtëpie në Shtetet e Bashkuara, e ka shkrirë borën e grumbulluar para hyrjes, nëpërmjet një pajisjes që hedhë flakë. Shishen me materien ... Read More