Tag: Shtëpia

Ja si mund ta largoni erën e cigareve nga rrobat dhe shtëpia

18/02/2021

Si ta largoni erën e cigareve nga rrobat dhe shtëpia. Disa rekomandime për të eliminuar erën e cigareve dhe që miqtë ose familjarët tuaj të ... Read More

Brenda shtëpisë së Nexhat Osmanit

11/02/2021

Kështu duket brenda shtëpia e Nexhat Osmanit. Nexhat Osmani është një ndër këngëtar ët që dallohen për zërin e tij. Duke qenë tejet aktiv në ... Read More

Kjo shtëpi e madhe njihet si shtëpia më e bukur në botë

03/02/2021

Një shtëpi e madhe e njohur vetëm si “The Manor”, është bërë shtëpia më e shtrenjtë në botë, për shkak se ka arritur një çmim ... Read More

Musachio me fjalë emocionuese për Milanin

28/01/2021

Lamtumira e Musacchio-s: Milan, ishte shtëpia ime e dytë! Kam peng vetëm diçka. Mateo Musacchio, mbrojtësi i ri i Lazios, foli në Instagram dhe i ... Read More

Ky është 72-vjeçari nga Podujeva që njihet si Tarzani

28/12/2020

Çdo mëngjes i tij është i njëjtë. Rutina e vrapit, nga shtëpia e gjer tek parku i qytetit, janë të zakonshme për 72-vjeçarin e Podujevës, ... Read More

Kjo është shtëpia luksoze e Shyhrete Behlulit në Brezovicë

27/12/2020

Shyhretja publikon pamje nga shtëpia e saj në Brezovicë. Këtë vit kemi pasur rastin të shohim përkushtimin e madh që ka Shyhretja për familje, pasi ... Read More

Flet prindi i Tianit: Veç Zoti që e ka ruajtur djalin, mbrëmë ka fjetur në pyll

22/08/2020

Tian Krasniqi, 2 vjeçar, nga fshati Tërpeza e komunës së Malishevës kishte dal dje nga shtëpia në ora 18:30, i cili humbi rrugën për t’u ... Read More

“Bëji yzmet burrit”/ Ajola Xoxa i kthehet komentueses: Mos paragjyko

31/07/2020

Erion Veliaj aktualisht po punon nga shtëpia, pasi deklaroi se ishte infektuar nga COVID. Bashkëshortja e tij ka publikuar një foto të perëndimit të diellit, ... Read More

Keni harruar të hidhni deodorant, ja ç’duhet bërë

22/06/2020

Të gjithëve mund të na ndodhë të dalim nga shtëpia me nxitim dhe të harrojmë atë që s’duhet kurrsesi ta harrojmë. Hedhjen e antidjersës! Do ... Read More

Super grataçelat “shpojnë” e “ndryshojnë” qiellin e Nju Yorkut

16/05/2020

Qyteti i Nju Jorkut është shtëpia e disa prej grataçelave më të mëdhaja në botë. Pas përfundimit në vitin 2019, ndërtesa prej 435 metra e ... Read More

Françeska Jaçe “djeg” karantinën, modelja poston video duke ekspozuar gjoksin

31/03/2020

Prej javësh i gjithë vendi është mbyllur nëpër shtëpia. Frika nga Koronavirusi ka bërë që shumë prej nesh të kalojmë më shumë kohë në shtëpi. ... Read More

Filmat që duhen parë gjatë festave

08/12/2019

Pushimet e dimrit janë në prag. Asgjë s’të bën më të lumtur se ndjesia që të jep shtëpia e ngrohtë gjatë periudhës së festave.Një gotë ... Read More