Tag: shqiptare

Kombëtarja në sfidat e “zjarrit” në tetor, kuqezinjtë pa vazhdimësi, probleme edhe me dëmtimet

23/09/2021

Ende pa u shuar jeohna e fitoreve të shtatorit, Kombëtaren shqiptare tani e presin dy sfida të vështira dhe direkte. Kuqezinjtë fillimisht do të luajnë ... Read More

Goldi një baba i përkushtuar, kështu kujdeset gjatë pushimeve në Durrës për djalin e tij

22/09/2021

Ai tanimë është një nga artistët më të preferuar në estradën shqiptare dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për reperin nga Presheva, Gold AG, i cili ... Read More

Big Mama publikon video në krahët e një mashkulli, ai nuk përmbahet duke e puthur atë!

21/09/2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama gjithmonë bën veprime që bie në sy, duke kaluar në lajm. Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, ... Read More

“Shkojmë me një pjekje të specave”, Anita Haradinaj publikon pamje duke e bërë gati drekën

21/09/2021

Anita dhe Ramush Haradinaj janë ndër çiftet me të përfolura në trojet shqiptare. Bashkëshotrja e kryeministri Haradinaj, Anita është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet ... Read More

Lum ai që e ka nafakë Adrolën – shikoni se si duket në këtë foto modelja shqiptare

18/09/2021

Adrola Dushi, femër fatale Po konsiderohet të jetë një nga femrat më të bukura shqiptare, madje edhe më të përfolurat mes modelesh e misesh. Kjo ... Read More

Lajm i ëmbël, këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të parë

18/09/2021

Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli është në pritje të ëmbël. Lajmi ka qarkulluar prej kohësh në media, por është konfirmuar vetëm së fundmi nga “Prive”. Gresa ... Read More

Foto/ Rama takon Ermal Metën: Kënaqësi e posaçme që i ra rruga nga zyra ime, bëmë një bisedë të këndshme

17/09/2021

Edi Rama, kryeministri i Shqiperise ka takuar këngëtarin e famshëm me origjinë shqiptare, Ermal Meta, i cili ndodhet në Shqipëri për një koncert, që do ... Read More

E shikoni këtë vajzë? Sot është njëra nga fytyra më të njohura shqiptare

15/09/2021

Arbentia Ismajli, është njëra nga modelet shqiptare më të kërkuara. Duke qenë se karrierën e saj e ka vazhduar në Angli, ajo doemos është bërë ... Read More

U arrestua për armëmbajtje pa leje, del nga burgu Fjolla Morina

15/09/2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina ka dalë nga burgu. Gjykata ka refuzuar ekstradimin për në Shqipëri. “Gjykata me datën 15 shtator 2021 ka refuzuar ... Read More

E rregulluar bukur dhe me stil unik të veshjes, Leonora ‘shkrin’ pushuesit me këtë pamje

15/09/2021

Leonora Jakupi, është ikona e muzikës shqiptare. Ajo ka kohë që pjesë e skenës muzikore, por që gjithmonë ka sjellë projekte të reja shumë të ... Read More

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

14/09/2021

Modelja shqiptare është bërë nënë për herë të tretë. Pas dy vajzave, Emina Çunmulaj ka sjell në jetë fëmijën e saj të tretë. Çunmulaj solli ... Read More

Ndeshjet e Kombëtares së femrave ndaj Kosovës dhe Belgjikës, Grima: Shpresoj të jemi ne surpriza

13/09/2021

Kombëtarja shqiptare e femrave ka nisur që prej ditës së shtunë grumbullimin për dy ndeshjet zyrtare kualifikuese ndaj Kosovës dhe Belgjikës, të vlefshme për Kampionatin ... Read More