Tag: shprehur

Zinedine Zidane thotë se nuk e nisën mirë ndeshjen: Bëmë gabime

15/01/2021

Zinedine Zidane tha se nuk e nisën mirë ndeshjen. Trajneri i Real Madrid është shprehur i zhgënjyer nga disfata në gjysmëfinalen e Supercopa de Espana. ... Read More

Fansi i kërkon leje për të bërë portretin e saj tatuazh, moderatorja i jep përgjigjen epike

12/01/2021

Shumë fansa për të shprehur dashurinë apo pëlqimin që kanë ndaj një personazhi publik kanë zgjedhur që portretin e  tyre të preferuar ta gdhendin në ... Read More

Lamtumirë PSG, Draxler befason me klubin e ri

31/12/2020

Leeds Unitedi ka shprehur interesim për mesfushorin e Paris Saint-Germainit, Julian Draxler, kanë raportuar të enjten mediumet angleze. Draxler pritet të largohet nga ekipi francez ... Read More

Personat që shahen mes vete kanë miqësi më të mirë

06/12/2020

Shkencëtarët e lidhin sharjen me njerëz të sinqertë, pasi ato përdoren për të shprehur sinqeritetin dhe ndjenjat e papërpunuara. Gjetja e një miku të vërtetë ... Read More

Champions League ‘përulet’ para Maradonës, legjenda e futbollit do të nderohet me 1 minutë heshtje para ndeshjeve të sotme

25/11/2020

Champions League është solidarizuar menjëherë duke shprehur nderimin dhe respektin për legjendën e futbollit, Diego Armando Maradona. Në të gjitha ndeshjet e sotme në CHL, ... Read More

Vdekja e Maradonës, reagon Pele: Shpresoj që një ditë do të bashkohemi mbi qiell dhe do të luajmë prap me top

25/11/2020

Legjenda e futbollit brazilian, Pele është shprehur i shokuar me lajmin për vdekjen e Diego Maradonës. “Çfarë lajmi i hidhur. E humba një shok të madh ndërsa ... Read More

Reja i kënaqur pas fitores me Kosovën: Gjithçka shkoi mirë, një rezultat negativ do na dëmtonte. Sot më pëlqyen…

11/11/2020

Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja është shprehur i kënaqur për lojën dhe fitoren e Shqipërisë sot në miqësoren vëllazërore ndaj Kosovës. Reja kujtoi se duhej ... Read More

Elvana Gjata e pikëlluar pas ndarjes nga jeta të Koço Devoles: E lumtur që të kam njohur

08/11/2020

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka shprehur trishtim pas ndarjes nga jeta të ikonës së Humorit Koço Devole. Me anë të një postimi në ,Instagram’, ... Read More

Kështu i përgjigjet gruaja Lorikut që ia kërkoi fëmijën e tretë

07/11/2020

Loriku ia kërkon fëmijën e tretë, ja si i përgjigjet gruaja. Lorik Cana ka shprehur dëshirën të bëjë edhe një tjetër fëmijë. Lorik Cana dhe ... Read More

Fjolla Morina zyrtarizon lidhjen me biznesmenin/ Flet ish-bashkëshortja: Më shkatërroi familjen

21/10/2020

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, i ka shprehur publikisht dashurinë biznesmenit Fisnik Syla, përmes një mesazhi në ‘Instagram’, ku shkruante se “Thonë që “ Në ... Read More

Ndarja nga jeta e trajnerit shkodran Vildan Tufi, Meta: Humbje shumë e madhe, kolos i sportit shqiptar!

18/10/2020

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka shprehur dhimbjen për lajmin e ndarjes nga jeta të trajnerit shkodran të atletikës. Vildan Tufi. Meta shprehet se është ... Read More

Reperi rrëfen pengun e jetës: E kam pikë në zemër të takoj njëherë Erion Veliajn

06/10/2020

Reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi është shprehur se ka pikë në zemër të takojë kryetarin e Bashkisë së Tiranës. I ftuar në emisionin ... Read More