Tag: shpejt

U kry, Ibrahimoviç rikthehet nga lëndimi me këtë datë

31/12/2020

Mësohet se kur do të rikthehet Ibrahimovic nga lëndimi! Ibrahimoviqi po rikthehet shpejt pas lëndimit, ku në janar do të jetë i gatshëm për Milanin. ... Read More

Ja çka po vazhdon ta përhap koronavirusin më shpejt se çdo gjë tjetër

13/12/2020

Kjo çështje problematike vazhdon të përhap koronavirusin më shpejt se çdo gjë tjetër. Tani që vaksina Pfizer është aprovuar për përdorim emergjent nga Administrata e ... Read More

Vaksina anti-covid vjen një lajm i mirë

21/11/2020

Vaksina anti-covid më shpejt se sa e kishim imagjinuar. Vaksina anti-covid mund të shpërndahet në Europë duke nisur që nga mesi i muajit dhjetor. Lajmin ... Read More

Kjo është zgjidhja e duhur për flokët pa yndyrë

29/10/2020

Flokët e yndyrshëm mund të kthehen në një bezdi shumë shpejt, dhe këto këshilla do të iu kursejnë mundin dhe kohën. Edhe pse për flokët ... Read More

Bes Kallaku sjell këngën e re, pjesë e klipit edhe Ija

02/07/2020

Bes Kallaku i ka surprizuar të gjithë me postimin e fundit ku ka treguar se shumë shpejt do të vijë me një projekt muzikor, pjesë ... Read More

OBSH bën thirrje për rritje të prodhimit global të deksametazonit

22/06/2020

OBSH-ja bëri thirrje sot që të rritet prodhimi i deksametazonit dhe të shpërndahet sa më shpejt në të gjithë botën. “Fatmirësisht, është një ilaç i ... Read More

Tri ushqime që ndihmojnë në djegien e shpejtë të dhjamit

07/06/2020

Heqni qafe dhjamin shpejt dhe përgjithmonë me këto ushqime që forcojnë dje.gien e yndyrës në bark! Vera po afrohet dhe ne duam edhe më shumë ... Read More

Pas largimit nga Top Channel, Albana Osmani gati për t’u rikthyer në ekran. Ja ku do ta shohim

28/04/2020

Moderatorja e njohur, Albana Osmani pritet të kthehet në ekran shumë shpejt. Gjatë një interviste për emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus, ajo zbuloi ... Read More

Baba për herë të dytë, aktori i humorit zbulon gjininë e fëmijës: Jam më i lumturi në botë

14/04/2020

Aktori i njohur i humorit dhe njëkohësisht kryebashkiaku i Kolonjës, Erion Isai, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të dytë. Kryetari i Bashkisë ... Read More

Ecja e ngadalshme në të dyzetat është shenjë e plakjes së shpejtë

12/10/2019

Sipas shkencëtarëve, shpejtësia e ecjes në vitet e dyzeta është shenjë se sa shpejt plaken trupi dhe truri i njeriut.Duke e përdorur një test të ... Read More

​5 mënyra për të lehtësuar simptomat e gripit

07/10/2019

Nëse vuani nga gripi, disa masa të thjeshta mund të funksionojnë shpejt dhe do ta ndjeni ndryshimin. The Guardian jep pesë këshilla për t’ju ndihmuar ... Read More

Hiqni kilogramët e tepërt duke pirë çaj të zi

25/09/2019

Shumë persona dëshirojnë t’i humbasin kilogramët e tepërt në mënyrë të shpejt, duke përdorur dieta të ndryshme. Sipas një studimi, çaji i zi arrin dukshëm ... Read More