Tag: showbizit

Ariana dhe Ermali kthehen nga Dubai, habiten se çfarë panë para pragut të shtëpisë

11/04/2021

Për një javë, çifti i njohur i showbizit Ariana dhe Ermal Fejzullahu kaluan pushimet e hershme në Dubai. Çifti nga atje kanë sjellë imazhe tejet ... Read More

Sot është ndër artistet më të dashura – A dini kush është vajza në foto?

20/03/2021

Cila artiste e njohur është kjo? Ajo është ndër emrat e njohur të showbizit shqiptar, e cila me stilin dhe zërin e veçantë ka arritur ... Read More

Tayna fotografohet me një shumë të madhe parash në duar

14/03/2021

Tayna shfaqet joshëse. Reperja e njohur Tayna është ndër më të kërkuarat e showbizit shqiptar, shkruan lajmi.net. Ajo ka qenë mjaft aktive me projekte muzikore ... Read More

Tani ai i bën për vete femrat me të bukura, a po e njihni djaloshin në foto?

05/02/2021

Ai është ndër artistët më të dashur të showbizit shqiptar. Me zërin e veçantë, ai ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave, në ... Read More

Ia kërkuan ndjekësit në Instagram, Elita publikoi bisedën e fundit me Gjikon

25/12/2020

Një ndër çiftet e pëlqyer dhe shumë të komentuar të showbizit janë reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi. Dyshja janë shumë aktiv në rrjetet sociale ... Read More

Andrra zbulon për çfarë debaton më shumë me Sinanin: Më thotë se…

28/10/2020

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit. Së fundmi partnerja e këngëtarit Hoxha ka zgjedhur të ndajë disa ... Read More

Çfarë po ndodh mes Dj Geek dhe Dafinës?  Detaji që i bëri konfuz fansat (Foto)

10/08/2020

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen në një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it, mirëpo romanca e tyre nuk zgjati dhe këngëtarja tregoi ... Read More

Nga marrëdhënia treshe te lindja e Luçiferit/ Pas 6 muajsh, çifti i shumëpërfolur bashkohet sërish!

22/06/2020

Është padiskutim një ndër lidhjet më të përfolura të showbiz-it shqiptar, ajo mes Egla Harxhit dhe fotografit Aleksander de Basseville. Harxhi do të bëhej e ... Read More

 Moderatorja e sportit zbulon ndëryrjen që do të bëjë në fytyrë: Kur isha e vogël…

03/06/2020

Nuk janë të pakta rastet ku personazhet e njohur të showbiz-it janë akuzuar për operacione plastike. Ndër to bën pjesë dhe moderatorja e njohur e ... Read More

Oriola poston foton nudo nga karantina me futbollistin e njohur, por pendohet dhe e fshin menjëherë

12/04/2020

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një ndër çiftet më të reja të showbiz-it shqiptar. Ata kanë zgjedhur që karantinën ta kalojnë bashkë në një ... Read More

Çifti i njohur i showbizit ndahen pas 7 vitesh, nuk duruan dot karantinën e COVID 19

08/04/2020

Një nga çiftet më të njohura të showbizit turk, këngëtari dhe aktori Kutsi dhe partnerja e tij Feyza Çipa janë ndarë.Lajmin e ka bërë të ... Read More

Foto/ `Ndarja´ nga Dafina Zeqiri, reagon Dj Geek

01/03/2020

Çifti më i ri i showbiz-it, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek  vetëm pak javë pas publikimit të lidhjes së tyre, fshinë çdo foto me njëri-tjetrin ... Read More