Tag: shndërruar

Loredana e ‘papërmbajtshme’ në shpenzime, ja sa i kushtojnë vetëm vëthët

05/11/2020

Loredana prej kohësh shtë shndërruar një nga emrat më të dashur për publikun, por edhe në një nga femrat që spikat për stilin e saj. ... Read More

“Në dasmën e dytë…”/ Ish-bashkëshorti i Rudinës flet për martesat e dështuara

04/02/2020

Prej kohësh historia e ndarjes e Rudina Dembacajt është shndërruar në kryefjalën e mediave rozë. Aktorja dhe ish-bashkëshorti i saj i dhanë fund martesës 3-vjeçare, ... Read More

Sarandë, 60 jahte turistike në muajt e parë të këtij viti

20/05/2019

Shqipëria është shndërruar dhe në vendin e turizmit elitar ku portet e Shqipërisë po mirëpresin kroçerat luksoze me turistë të huaj që vizitojnë vendin tonë ... Read More

Si do t’ia shpjegojmë fëmijëve tanë që Salah dështoi nga kjo pozitë

02/05/2019

Mohamed Salah është shndërruar në objekt talljeje pas përfundimit të ndeshjes mes Barcelonës dhe Liverpoolit. Barça shënoi fitore bindëse 3-0 ndaj ‘Të Kuqëve’, që fare ... Read More

Samiti i Berlinit: A po e djegë Tirana lëvizjen pa viza të kosovarëve?

01/05/2019

Moskontrolli i kufijve nga Shqipëria dhe eksportimi i kriminalitetit prej saj janë shndërruar në një barrë për Kosovën. Ky është së paku argumenti i përdorur ... Read More

Ismajli në formacionin e javës në Kroaci

02/04/2019

Ardian Ismajli është shndërruar në lider tek ekipi i Hajduk Splitit në Kroaci. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, vijon të bëjë paraqitje të shkëlqyera me ekipin ... Read More

Rashica futet në formacionin e javës në Bundesligë

02/04/2019

Milot Rashica është shndërruar një bomber i vërtetë te skuadra e Werder Bremen ku pothuajse shënon në çdo ndeshje. Milot Rashica edhe këtë herë ka ... Read More

Swedish Nomad: 15 plazhet më të bukura në Shqipëri që duhen vizituar gjatë 2019

24/03/2019

Shqipëria është shndërruar shumë shpejt në një destinacion veror popullor, falë bregdetit mahnitës dhe plazheve të bukura që janë disa prej faktorëve madhorë që qëndrojnë ... Read More

Befason La Liga, askush në dhomën e VAR-it në ndeshjen Valladolid-Real?

10/03/2019

VAR-i tani është shndërruar në një pjesë të rëndësishme të futbollit. Sa herë që ka një dyshim të gjithë fokusi është të dhoma e VAR-it, ... Read More

Dieta që e ndihmoi Tyson Fury-n t’i humb 65 kilogramë

21/02/2019

Në vitin e kaluar, boksieri i njohur Tyson Fury është shndërruar nga një mashkull me peshë 180 kilogramë që nuk mund ta vrapojë as një ... Read More

E indinjuar nga refuzimi që i bën stilistët, Bebe Rexha: ‘Grammy’-n do ta shijoj duke shkuar me nënën time, vëllanë dhe babin

31/01/2019

Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, javë më parë është shndërruar në një prej emrave më të përfolur në mediat e huaja. Fakti që ... Read More

Stallën e bagëtisë e shndërruan në shtëpi luksoze katërdhomëshe, e shitën për 750 mijë funte (Foto)

30/01/2019

Një çift kishin kaluar plotë dy vite duke shndërruar stallën e bagëtive në një shtëpi luksoze me katër dhoma gjumi e cila është shituar për ... Read More