Tag: shkëputur

Pasi publikoi këngën, Flori kërkon falje: Thjesht nuk munda dot

29/12/2020

Flori Mumajesi është shkëputur prej disa kohësh nga muzika dhe po ashtu dhe nga jeta publike. Mirëpo, kantautori u rikthye ditën e djeshme me një ... Read More

Bleona Qerreti “harron” muzikën, këngëtarja në fushatën e Trump

24/10/2020

Bleona Qerreti duket se është shkëputur për pak nga muzika për t’iu dedikuar politikës. Këngëtarja ka nisur një fushatë në SHBA që të votohet për ... Read More

Françeska Jaçe i jep fund lidhjes me futbollistin 23-vjeçar të Tiranës

04/10/2020

Ish-pjesëmarrësja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, ka shkëputur lidhjen me futbollistin 23-vjeçar të Tiranës, Albi Doka. Historia e ish-lojtares së “Big Brother” me futbollistin u ... Read More

Pas 7 vitesh lidhje, këngëtari shqiptar zbulon detaje si i propozoi aktores turke

21/09/2020

Këngëtari shqiptar, Bertan Asllani, i cili prej vitesh është shkëputur nga muzika dhe është shpërngulur në Stamboll për t’iu dedikuar aktrimit, ka qenë në një ... Read More

Big Basta i revoltuar: Industria e muzikës pa mbështetje, po pështyhet qëllimisht në vend

19/09/2020

Big Basta është shkëputur prej një periudhe të gjatë nga muzika. Së bashku me partneren e tij, këngëtaren Vesa Luma u larguan nga Shqipëria duke ... Read More

Hoqi dorë nga ekrani pas lindjes së djalit, Almeda Abazi gati rikthimin

28/07/2020

Që pas lindjes së djalit të saj, Almeda Abazi është shkëputur nga televizioni turk, duke iu përkushtuar plotësisht vogëlushit të saj. Por duket se tashmë ... Read More

Zbuloni me akull për 20 sekonda nëse keni probleme me zemër

13/12/2019

Zemra e njeriut është aq e fortë, sa mund të rrahë edhe kur është e shkëputur nga trupi ynë. Për këtë arsye dhe shumë të ... Read More

Kuptoje për 30 sekonda nëse ke ose jo probleme me zemrën veç me akull

12/12/2019

Zemra e njeriut është aq e fortë, sa mund të rrahë edhe kur është e shkëputur nga trupi ynë. Për këtë arsye dhe shumë të ... Read More

Seven Saraçi i rrethuar nga femra gjysmë të zhveshura në klipin e ri

07/04/2019

Seven Saraçi ka shkëputur një fotografi nga prapaskenat e klipit të ri. Seven Saraçi ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri, të cilin ... Read More

Ajdarevic drejt rikthimit në Suedi, do të nënshkruajë me Djurgarden

28/01/2019

Mesfushori shqiptar Astrit Ajdareviç, aktualisht është pa klub, pasi që ka shkëputur marrëveshjen me AEK-un e Athinës. Atij i kanë ardhur disa oferta nga Suedia, ... Read More