Tag: shembjes

Shembja e Teatrit/ ‘Shpërthen’ Eva Murati: E ardhmja na është gllabëruar nga më të fortët

19/05/2020

Pas shëmbjes së Teatrit Kombëtar janë të shumtë VIP-at që kanë reaguar ashpër përmes rrjeteve sociale, ku mes tyre është dhe moderatorja Eva Murati, e ... Read More

“Një pjesë e historisë u bë copash”/ Armina Mevlani e revoltuar: Imazhin tim nuk e kam lidhur kurrë me politikën, më kanë sulmuar pa të drejtë

18/05/2020

Pas shembjes së Teatrit Kombëtar që nisi në orët e para të mëngjesit ditën e diele, kanë qënë të shumtë personazhet e njohur që kanë ... Read More

Shembja e Teatrit/ Shpërthen Rezart Veleshnja: Krimineli dhe politikani nuk kanë ndonjë ndryshim të madh

18/05/2020

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka reagur pas shembjes së Teatrit Kombëtar përmes një postimi në ‘Instastory’, ku ka përmendur politikanët. Kështu aktori ka shkruar ... Read More

Pas shembjes së ndërtesave në Mitrovicë dhe Fushë Kosovë, Haradinj paralajmëron masa konkrete

22/04/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar pas shembjes së dy ndërtesave gjatë ditës së sotme, në Mitrovicë dhe Fushë Kosovë. Ai, ka thënë se ... Read More

Vazhdon kërkimi për personin që dyshohet se ka mbetur nën gërmadhat e Hotel “Adriatikut” (Video)

22/04/2019

Punimet e ekskavatorëve për pastrimin e rrënojave nga vendi i shembjes së një pjese të Hotelit “Adriatiku” në Mitrovicë janë ndalur, ndërkohë që vazhdojnë përpjekjet ... Read More