Tag: Rudi

Një javë para lindjes dhe një muaj më pas, Elita Rudi tregon ndryshimin drastik në humbjen e kilogramëve

15/04/2021

Muajin e kaluar, moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, dhe bashkëshorti i saj, reperi i njohur, Gjiko u bën prindër për herë të dytë. Ata ... Read More

Elita Rudi shfaqet në super formë një muaj pas lindjes ( Foto)

15/04/2021

Moderatorja e njohur Elita Rudi u bë nënë per herë të dytë në Mars. Moderatorja dhe reperi, Gjiko e pagëzuan vogëlushen e tyre me emrin ... Read More

Elita Rudi shfaqet në top-formë pas lindjes së vajzës

05/04/2021

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita ... Read More

Ky është mëngjesi më i bukur i jetës së Elita Rudit

04/04/2021

Elita Rudi tregon mëngjesin më të bukur të jetës. Moderatorja Elita Rudi ka pak jave që u bë nënë për herë të dytë. Pas Zërit ... Read More

Në një mujorin e lindjes, Elita sjell imazhin me të ëmbël me Botën

03/04/2021

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, ... Read More

Elita Rudi ekspozon trupin si ‘peshk’ pas lindjes së dytë

02/04/2021

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, ... Read More

Elitën nuk e ka lënë vajza të vë gjumë në sy, publikon pamje në këtë gjendje

19/03/2021

Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAinfo. Pas ... Read More

A po kujdeset për ushqimin pas lindjes së dytë, kjo foto e Elitës tregon shumë

18/03/2021

Elita Rudi tashmë është bërë nënë për herë të dytë. E shumë shpesh është pyetur nëse po kujdeset t’i rikthej format e mëparshme, shkruan ORAinfo. ... Read More

Pyetet a do të rikthehet në televizion, kjo është përgjigja e shkurt e Elita Rudit

18/03/2021

Elita Rudi tregon se a do të rikthehet në televizion Moderatorja e njohur ka kohë që i ka munguar ekranit. Pas lindjes së djalit Zërit, ... Read More

Pas lindjes së vajzës, Elita bën vendimin e papritur

05/03/2021

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, ... Read More

“Familja jonë u kompletua”, Elita dhe Gjiko prezantojnë vajzën e porsalindur dhe zbulojnë emrin e veçantë

04/03/2021

Dyshja e njohur Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë ditën e djeshme. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilën ... Read More

Pas lindjes së vajzës, Elita vjen me disa fjalë shumë emocionuese

04/03/2021

Elita Rudi dhe reperi i njohur Gjiko, sot u bënë prindër për herë të dytë. Ata u bën prindër të një vajzë, shkruan ORAinfo. Bota, ... Read More