Tag: rrugën

PSG i jep lajmin e madh Juventusit për Icardin!

03/01/2022

PSG i hap rrugën, tani Juventusi mund të godasë me Mauro Icardin Mauro Icardi mund të transferohet te Juventusi dhe të marrë një rol kryesor ... Read More

Barça merr një super-lajm, ky lojtar po i kthehet

22/09/2021

Ansu Fati,është në rrugën e duhur për t’u kthyer në Barcelonë pas pjesës më të mirë të një viti të lënduar. 18-vjeçari pësoi një dëmtim ... Read More

Dëmtohet një gyp të ujit në Prishtinë, këto lagje do të mbeten pa ujë

15/06/2021

Para pak çastesh ka shpërthyer një gyp i ujit te rruga e ” Tiranës” që lidhet me rrugën e UÇK -së në Prishtinë, në afërsi ... Read More

Kosovës i mungojnë dy titullarë të tjerë ndaj Maltës

03/06/2021

Kosovës ndaj Maltës i mungojnë dy titullarë të tjerë. “Dardanët” e kanë marrë rrugën drejt Austrisë pa dy titullarët që luajtën ndaj San Marinos, Vedat ... Read More

Pirlo me deklaratë të çuditshme: E kam kthyer Juventusin në rrugën e duhur

24/05/2021

Pirlo: E kam kthyer Juventusin në rrugën e duhur. Andrea Pirlo beson se ka bërë mjaftueshëm për ta bindur hierarkinë e Juventusit ta mbajë atë ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 31 dhjetor 2020

31/12/2020

Dashi Apatia e të lindurve të kësaj shenje do t’ia hapë rrugën papritur energjisë. Do të tregoheni individë të zellshëm për shpenzime të tepruara dhe ... Read More

Kolla e duhanit, kur përbën rrezik për jetën

31/03/2020

Duhanpirja i çel rrugën një kolle të fortë e cila shkaktohet nga vetë trupi që përpiqet të pastrohet nga kimikatet që futen në rrugët e ... Read More

Vajza e Inis Gjonit i hyn muzikës, Coco Antonel në gjurmët e familjes

23/02/2020

Vajza e Inis Gjonit ka nisur rrugën e artit. Ka qenë pikërisht  Ingriti ajo që ka publikuar së fundmi në profilin e saj të Instagramit, ... Read More

Fshati i bukur kosovar, që po merr pamje sikurse fshatrat zvicerane

27/01/2020

Po të hysh në rrugën në të cilën lidhet fshati i bukur Uglar, që gjendet në Komunën e Gjilanit, vërehet një natyrë magjepsëse me bukuritë ... Read More

Foto sa një mijë fjalë: Fotografitë që rrëfejnë “ferrin” në Australi

06/01/2020

Trupat e djegur të qindra kafshëve janë parë në rrugën që çon drejt Batlow, një nga qytetet më të goditura nga zjarret e fundjavës. Zonat ... Read More

Fluturon pak mbi kokat e tyre, momenti kur turistët në Greqi “i lirojnë rrugën” aeroplanit

16/07/2019

Disa pushues janë detyruar t’i “lirojnë rrugën” një aeroplani, pasi ai po bënte një ulje të ulët në aeroportin Skiathos në Greqi. Sipas mediave të ... Read More

Policia jep detaje të reja për aksidentin në Gllarevë, ku u lënduan pesë persona

21/05/2019

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me aksidentin e sotëm që ka ndodhur në rrugën magjistrake Prishtinë-Pejë, në fshatin Gllarevë, ku pesë persona (katër ... Read More