Tag: rrjetet

Goditje e rëndë, Melisa e “Përputhen” sapo mori lajmin shumë të hidhur

12/04/2021

Melisa e emisionit “Përputhen” sot mori një goditje të rëndë. Ka disa ditë që në rrjetet sociale ka zëra që reperi i njohur shqiptar Stresi ... Read More

“A e meriton Tea gjithë këtë urrejtje?”, moderatorja e njohur i kthehet ndjekësit

10/04/2021

Moderatorja e njohur, Dojna Mema është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj. Së fundmi, ajo ka realizuar ... Read More

Tifozët i bëjnë për ‘pesë pare’ lojtarët e Juventusit

03/04/2021

“E keni mendjen te rrjetet sociale dhe paratë”, tifozët të irrituar me futbollistët e Juves Ditën e sotme në orën 18:00 pritet të zhvillohet derbi ... Read More

Rrallë shfaqet me bashkëshorten, Sinan Vllasaliu i lumtur me bashkëshorten

29/03/2021

Ai ka publikuar disa pamje. Sinan Vllasaliu është shumë aktiv në rrjetet sociale.Artisti i njohur përveç që paralajmëron projektet e reja, të shumta janë edhe ... Read More

Loredana reagoi pas thashethemeve se është shtatzënë

28/03/2021

Kështu reagoi Loredana pas thashethemeve se është shtatzënë. Këtë muaj në rrjetet sociale ka pasur reagime të shumta se rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi ... Read More

Aurela Basha fotot me ëmbëlsira: Zemra jonë këtë pasdite

28/03/2021

Bashkëshortja e liderit të Partisë Demokratike, Aurela Basha, vazhdon që të jetë aktive në rrjetet sociale dhe të bëjë publikime në “Instagram”. Aurela Basha ka ... Read More

Nuk e ftoi Challandes, Mirlind Daku reagon

23/03/2021

Ja çfarë thotë ai! Mirlind Daku ka reaguar me një postim në rrjetet sociale për mosftesën te Kosova nga trajneri, Bernard Challandes. Sulmuesi më i ... Read More

Arta Elezaj thotë se nuk ka qenë kurrë në Dubai

16/03/2021

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj i është përgjigjur pyetjeve të fansave sot në rrjetet sociale ku ka folur për jetën e saj private. Bukuroshja kosovare ... Read More

Burak Deniz publikoi fotografinë e parë me të dashurën

11/03/2021

Aktori i njohur turk, Burak Deniz publikoi në rrjetet e tij sociale fotografinë e parë me të dashurën e tij, modelen Didem Soydan. Lidhja e ... Read More

Dafina Zeqiri i nënshtrohet operacionit delikat: Kanë qenë 5 javë të gjata

27/02/2021

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka zbuluar me anë të një postimi në rrjetet sociale se i është nënshtruar një operacioni delikat në gju, pas dëmtimit të ... Read More

Ish-banorja e “Big Brother” rrëfen historinë prekëse të abortit: E dija që nuk kishte shpëtim, barku ishte mbushur me gjak

27/02/2021

Ish-banorja e “Big Brother” Gerta Shino është gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit më tepër detaje nga jeta personale. Së fundmi Gerta ... Read More

Ardit Gjebrea fiton betejën me Covid-19: Do më duhet pak kohë sa të ndez të 5-të motorët!

24/02/2021

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se e ka fituar betejën me Covid-19. Gjebrea falenderon mjekun Adrian Jorgjin ... Read More