Tag: rrjedhojë

I ati në gjendje të keqe shëndetësore, Morena ndan video prekëse: E di që ti s’do të dorëzohesh kurrë

07/05/2020

I ati i këngëtares Morena Taraku ka pasur disa komplikacione me shëndetin dhe si rrjedhojë është shtruar në spital. Këtë e ka treguar vetë Morena ... Read More

Nga e hëna mot më i freskët dhe me shi

12/05/2019

Java në vijim do të karakterizohet me mot të paqëndrueshëm, me vransira dhe me shi, e kohëpaskohe edhe me zhvillime të shtrëngatave me shi. Kjo, ... Read More

Fëmijët pa prindër, pakënaqësi ndaj sistemit të ri

02/02/2019

2 Shkurt 2019 / 16:32 Fëmijët pa kujdes prindërorë janë  të neglizhuar nga sistemi dhe si rrjedhojë janë vazhdimisht pre e dhunës fizike dhe psiqike, ... Read More